Network Gelir Sistemi

 Pozitif Sistem Network Gelir Sistemi Nedir ?

Network Gelir Nedir ?

Network Gelir SistemiHERKESE MERHABA. Sms alarak ek gelir elde edebileceğiniz bir sistemin detaylarını aktarmak istiyorum.Sistem daha açılmadı ancak açılana kadar ne kadar üye toplarsanız o kadar kazanç sağlarsınız.

 

 

Videoyu İzle

pzitifsistemtanitim

Sms alarak gelir elde edebileceğiniz bir sistemin detaylarını aktarmak istiyorum . Pozitif Sistem sizin Sms , E-Mail , Anket Doldurma ve Video izleme gibi yollarla gelir elde etmenizi sağlıyor .

Pozitif Sistem tekil kişilerin bir araya gelerek oluşturdukları bir güçtür.

kayit-ol-buton

İşte ŞİMDİ bu can sıkıcı bilgi aktarımlarından kazanç elde etme zamanı . Hem siz hem yakınlarınız Pozitif Sistem ailesine katılarak bu kazanç kapılarını AÇABİLİRSİNİZ. KAFANIZI KARIŞTIRACAK YADA KUŞKULANMANIZI GEREKTİREN BİRŞEY YOK, ÖNCELİKLE O ŞEKİLDE BİR ÖN YARGINIZ VARSA LÜTFEN ONU BİR KENARA BIRAKIN. DAHA NET ANLAMANIZ VE AKLINIZDAKİ SORU İŞARETLERİNİN KALKMASI İÇİN KONUYU BİRAZ DAHA AÇMAK İSTİYORUM.

T.C.K 6563 sayılı kanunun 6. Maddesi gereği Ticari SMS ve E-MAİL gönderilecek kişilerden yazılı yada elektronik izin alınması mecburiyeti GELİYOR. OLUR OLMADIK ZAMANDA GELEN, HİÇ İLGİLENMEDİĞİNİZ YADA İLGİLENDİĞİNİZ SMS VE – MAİL LER ARTIK İZNİNİZ OLMADAN SİZE GÖNDERİLEMEYECEK. DOLAYISI İLE BU DURUM, Ticarethane yetkililerini zora sokacak . Ticarette asıl olan satış yapmaktır . 10 yılı aşkın bir süredir iletişim sektöründe olan firmamız 1 Mayıs 2015 tarihinde ticarethanelerin yaşayacağı dar boğazda ne gibi çözümler üretilir noktasından hareketle Ticarethane ile müşteri adaylarını buluşturmak amacıyla siz müşteri adaylarına bir teklifde bulunuyor ve diyor ki ; Gelin ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size bilgi sms leri gönderelim sizde bizden gelen her SMS VE E-MAİL DEN gelir elde edin . Yani sizlere hem bilgi verelim hemde Kazanç sunalım .

Pozitif Sistem Network Gelir Sistemi

HALİ HAZIRDA BU ZAMANA KADAR İSTEĞİNİZ DAHİLİNDE YADA İSTEMEDİĞİNİZ HALDE BU MESAJLAR SİZE GELİYORDU. ARTIK BU GEREKLİ YADA GEREKSİZ MESAJLARDAN, E- MAİLLERDEN PARA KAZANMA ZAMANI. BUNUN İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SİTEMİZE GİRİP ÜYE FORMUNU EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE DOLDURUP KAYDET BUTONUNA BASTIKTAN SONRA CEP TELEFONUZUZA GELEN DOĞRULAMA SMS İNİ GİREREK AKTİVASYONU TAMAMLAMANIZ BU KADAR BASİT. HERŞEYİN YASALARA VE SİSTEMİN İŞLEYİŞİNE UYGUN OLMASI İÇİN FORMDA İSTENEN BİLGİLERİN HEPSİ GEREKLİDİR. NEREDE YAŞADIĞINIZ SORULUYOR MESELA, YAŞADIĞINIZ ŞEHİRDEKİ FİRMALARDAN BİLGİ ALMANIZ İÇİN. DOĞUM YILINIZ, MESLEĞİNİZ SORULUYOR YAŞAM TARZINIZA UYGUN BİLGİLERİN ULAŞMASI İÇİN.

Pozitif Sistem Network Gelir Sistemi

Bunun yanında sadece SMS , E-MAİL , Video Reklam Yada Anketten değil de Ticaret yaparak kazanmakta isteriz diyen üyelerimiz Reklam Satışı yaparak da kazanabilecekler . Bu tarz bir ticarette elde edilen cironun % 15 i işlemi yapan kişiye verilirken alt sıra dağıtımları normal dağıtım sisteminde olduğu şekilde yapılacaktır .

Şimdi bütün bu güzel şeyler nasıl ve ne zaman olacak diyorsunuz . Anlaşmalı olduğumuz reklam Ajansları Ailemizin gerçekten büyük olduğunu ticarethanelere ve markalara göstermek zorundalar .Bu yüzden de 100 bin kişi rakamı geldiğinde ajanslarımız sizlere gönderilmek üzere SMS , E-MAİL , Video reklamları ve Anket ler almaya başlayacaklar .

Onlar bu çalışmaları yaparlarken siz aile üyelerimiz de bu tarz satışları gerçekleştirebileceksiniz . Birlikte büyük bir aile olmanın gereklerini biz gerçekleştirmeye hazırız . Ne biz ne de sizler tek başınıza böyle bir güç olabiliriz . Birlikteysek güçlüyüz . Sistemimiz de 50 tl kazanç elde etmiş tüm üyelerimiz kazançlarını banka hesaplarına isteyebilir.

Zaman içerisinde ailemiz büyüdükçe sistemin de geliştiğini görebileceksiniz . Çok da uzak olmayan zamanlarda sistemimizden online Otobüs bileti alınabilecek . elde edilecek kazançlar benzer oranlarla dağıtılacaktır .

Bu ve buna benzer Ticari girişimlerimizi Pozitif Sistem ailesinin fikirlerini göz önünde bulundurarak birlikte artıracağız.Şayet 1 Ay tamamlanmadan karar değiştirip devam etmek isterlerse hiçbir hakları ölmeden kaldıkları yerden devam edebileceklerdir .

Bahsettiğimiz tüm detaylar Pozitif Sistem i ve bir aile olarak hareket ettiğimiz de başarabileceklerimizi anlatmaya umarım yetmiştir . Hadi ne duruyorsunuz Ailemiz büyüsün dostlarınıza sistemimizi anlatın kazanmalarına vesile olun . Hem onlar , hem de siz kazanmaya başlayın .

kayit-ol-buton

Merhaba Sms alarak gelir elde edebileceğiniz bir sistemin detaylarını aktarmak istiyorum . Pozitif Sistem sizin Sms , E-Mail , Anket Doldurma ve Video izleme gibi yollarla gelir elde etmenizi sağlıyor .

Kazanç Sistemi Nasıl İşliyor ?

 Videoyu İzle

pzitifsistemkazancplani

Sistem Network oluşturabilen kişilere enteresan kazançlar sunuyor . Size işin bu tarafını aktaracağım .Şu benim , bunlar üye olmalarını sağladığım 20 kişi ve bunlar ise benim vasıtamla gelen 20 kişinin sisteme üye yaptıkları . Ve bu 20 kişi benim kadar aktif değil onlar toplam da 200 kişi getirebildi.Alt sıram da 20 kişi olduğu için sistem bana bu 20 kişi nin işlem kazançlarının % 20 ‘ ini veriyor . Ve şu sırada ki 10 ar kişilerin bulunduğu 2 sıramdan da % 10 .

Pozitif Sistem Network Gelir Sistemi

Şimdi Basit bir kazanç hesabı yapalım . Sistem her Sms ve E- mail için 2 krş ödüyor . Ben ve kazanç ağım , bir sms atılsa ne kazanır ; ben 2 krş * 2 =dan 4 tl kazandılar .Bu sıram için de 4 tl nin % 10 unu kazanırsam buda 40 krş yapar .Bir sms de ekibim sayesinde 40+8+2 krş toplam 50 krş kazandım Bu durum da işi günlük hesab yaparak ele alırsak ; Günde 10 Sms alsak ben 5 tl kazanırım Günde 10 da E-mail alsak 5 tl de oradan kazanırım Anket doldurma ve video izleme için sistem 5 krş kazanç veriyor . detay hesapları siz yaparsınız ben günlük kazancı söyleyeyim ; Günde 10 Anket doldursak 12,5 tl Günde 10 da video izlesek 12,5 tl de o yapar toplam günde 35 tl kazanırım .Ay 30 gün 30*35= 1050 tl kazanç yapar . Şimdi soruyorum size bu kadarcık emekle 1050 tl aylık kazancı nereden elde edebilirsiniz .İnanın bana çok değil 1 yıl sonra sisteme üye kazandırmak o kadar kolay olmayacak çünki etrafınız da herkes bu sistem den faydalanmaya başlayacak . Haydi daha ne bekliyorsun , Üye ol ve Kazanç ağını kurmaya başla . Başarılar .

SMS

SMS Kısa mesaj ile bilgi almak ve kazanç elde etmek.

smsgelirleriYıllardır size sormadan size kampanya bildiren yaptığı iş hakkında bilgi veren yüzlerce ticari firmadan SMS aldınız , size bilgiler aktardılar . Peki bundan sonra Firmalar Kampanyalarını işleri haklarında bilgileri aktarırken SMS gönderdikleri için ödeme yapsalar nasıl olur .

 

E-MAİL

Elektronik posta ile bilgi alma ve kazanç elde etme.

emailgelirleri

Mail kutunuzu açtığınızda bakıyorsunuz ki size bilgi aktarmak için mail göndermiş firmalar var . Bu firmalar bundan böyle size bu mailleri göndermeye devam etsinler siz de mail başı kazanç elde edin .

 

 

 VİDEO REKLAM

Video reklamlarını izleyerek gelir elde etmek.

videoreklamlarıTelevizyonda her dizi haber program film arasında Reklam videoları izletiliyoruz . Biz de bundan böyle bu reklamları sistemden izleyerek İzleme başı kazanç elde etmenizi sağlayacağız . Firmalar Televizyonlara ödeme yapıyorlar artık bu ödemeler size gelsin .

 

 

Ülkemizde reklam pastasi 1,5 milyar doların üzerindedir.

www.pozitifsistem.com tarzında reel bir uygulama bu güne kadar ülkemiz de çalıştırılmamıştır.

Yıllardır pek çok firmanın SMS reklamlarının siz son kullanıcılara gönderimini gerçekleştirmekteyiz . 1

Ülkemiz geneline yayılmış reklam ajansları vasıtası ile ve üyelerinin de reklam toplamasına imkan sağlayan bir organizasyon olmaya azmettik.

Kullanıcılarımıza ve reklam verecek firmalarımıza ciddi kazançlar sunacağımıza inancımız tamdır.

En azından bir ideali ve idealini kovalamaya azmetmiş iki firmanın desteği ile yürütülen bir projeyiz . Biz inanıyoruz, emek veriyoruz ve sizlerin de verdiğinden eminiz.

Üye sayısı her geçen gün arttığına göre bu hayalimizi paylaşan büyük bir aileyiz demektir.

Haydi daha ne bekliyorsun , Üye ol ve Kazanç ağını kurmaya başla . Başarılar .

 

kayit-ol-buton

4 Comments

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.