Myiyo anketleri

Anket doldurarak para kazanmak : İnternetten para kazanma konusunda etkili yöntemlerden biri olan anket doldurarak para kazanma ülkemizde de popülerliğini arttıran bir kazanç sistemi haline gelmeye başlamıştır. Bu sistemden kazanç sağlayabilmeniz için bu konuda başvurabileceğiniz sitelerden biri olan Myiyo anketleri ile internetten anket doldurarak para kazanmak tan bahsetmek istiyorum.

Anketlerden Para Kazanmak

Gerçekten anket doldurarak para kazanmak mümkün mü ?

Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü ? sorusuna makalemizin başında içinizi rahatlatacak cevabı vermek istiyorum. Gerçekten anket doldurarak para kazanılır mı? Evet internetten anket doldurarak gerçekten para kazanmak mümkün.

Myiyo nedir : Global mo-web.net’in Türkiye iştirakı olan Myiyo, interaktif online araştırma hizmeti sunan, iletişim ağı ve pazar araştırmaları üzerine Türkiye dahil dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren bir araştırma şirketidir.

Myiyo, ulusal ve uluslararası şirketler, kuruluşlar ve hükümetler için çeşitli anketler düzenliyor.

Myiyo anketleri

Elde edilen sonuçlar genelde önemli kararların verilmesi için temel olarak kullanılıyor. (Örneğin seçim anketi gibi) Bu şekilde ankete katılanların isteklerine yönelik yeni ürünler ve hizmetler geliştirilmeye çalışılıyor.

Fikriniz myiyo için değerlidir ! Her katıldığınız anket için puan kazanır ve bu puanlarınızı nakite çevirerek para kazanabilirsiniz.Başarılı bir anketin ödülü anketin uzunluğuna ve karmaşıklığına bağlıdır.

Bu nedenle, başarılı anketin ödülü 500 ile 10.000 puan arasında yer almaktadır.

10.000 puanlık bir anketin ödülü 10 Euro’dur. (23 TL) Ödeme alabilmek için en az 20.000 puan kazanmış olmanız gerekir. 20.000 Puan = 20 Euro = 50 TL civarı.

Not : PayPal Türkiye’deki hizmetini 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren durdurdu. Bundan sonra Türkiye’de alternatif olarak ödemeler banka havalesiyle gerçekleşecek.

Ücretsiz kayıt için ;

basvuruyapmak

Aşağıdaki ülkelere yerel dillerde anketler göndermektedir.

Türkiye, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya, Polonya, Litvanya

Kayıt olduğunuzda, e-posta adresiniz doğrulandıysa ve profilinizi doldurduysanız anketlere davet edilmek için bir engel kalmamış demektir. Yeni bir anket mevcut olduğunda size e-posta gönderilecek. Giriş yaptıysanız anketler listesini “Anketler” bölümünde görebilirsiniz.

anket doldurarak para kazanmak

Doldurduğunuz anketlerdeki veriler diğer katılımcılar ile birlikte anonim hale getirilerek analiz edilmektedir. Anketler hiçbir zaman bireysel kullanıcıları tanımlama imkanına sahip değil, bu nedenle markalar sadece yanıtları görebilir. Hiçbir anket de sizin isminiz yada mail adresiniz kaydedilmez. Kısacası anketi talep eden kuruluş sizin özel bilgilerinizi göremez.

Myiyo Ödeme Kanıtı

myiyo anketleri

myiyo

Myiyo araştırma şirketi için sıkça sorulan bazı sorular

Myiyo hesap bakiyemi nereden kontrol edebilirim?

Kazandığınız puanlarınızı  ana menüdeki anketler kısmından görebilirsiniz. Bu bölümde puanlarınızın para karşılığını da görebilirsiniz.

Bazen  bir ankete daha önce katıldığım söyleniyor, neden?

Eğer bir ankete tıkladığınızda daha önce katıldığınızdan dolayı reddediliyorsanız ve siz daha önce bu ankete katılmadığınızdan eminseniz, bunun bir kaç sebebi vardır. Bir ihtimal aynı bilgisayardan başka birisi anket bağlantısına tıklamış olabilir. Diğer ihtimal ise başkaları ile birlikte aynı İnternet bağlantısını kullanmanız olabilir. (örneğin, şirket ağı veya aynı internet kafe içerisinde aynı ankete katıldınız.) Kısacası aynı ip’den veya bilgisayardan aynı ankete bir kez katılabilirsiniz. Not: Farklı hesaplar açarak aynı anketi doldurmaya çalışmayın. Bu durumlarda hesabınız kapatılır ve ödülleriniz verilmez.

Puanlarımın para değeri ne kadardır?

Myiyo araştırma şirketinde 1.000 puan 1 Euro değerindedir. TL değeri Euro ve para birimi arasındaki geçerli kur üzerinden hesaplayabilirsiniz.

Ankete katıldığım halde neden para ödenmedi?

Myiyo’da bir anketten para kazanabilmek için anketi başarı ile tamamlamanız gerekmektedir. Bazen anket esnasında reddedilebilirsiniz. Örneğin hedef kitleye uymadığınızda. Çok hızlı yanıtlar veya mantıksız yanıtlar verdiğinizde.

Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın anketlerinden de kazanın.

Arkadaşlarınızı yada mail listenize e-posta ile davetiye göndermek istiyorsanız “Topluluk” altmenüsünde “Arkadaş bul” bölümüne tıklayarak formu doldurun.  Ayrıca arkadaşlarınıza “Anketler” bölümünden kişisel Reklam-bağlantınızı vererek ödül olarak en az bir ankete katılan her yeni üye için 500 puan kazanabiliyorsunuz. Kısacası hem anket doldurarak, hemde davet ettiğiniz kişilerden kazanç elde etmeniz mümkündür.

Ödeme alırken herhangi bir masrafım olacak mı?

Hayır, ödeme yapılırken para transferi (paypal,eft veya havale masrafları) maliyetlerini tamamen myiyo karşılıyor.

Not :

PayPal Türkiye’deki hizmetini 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren durdurdu. Bundan sonra Türkiye’de alternatif olarak ödemeler banka havalesiyle gerçekleşecek.

Üyeğiniz sizin açınızdan herhangi bir yükümlülük gerektirmez. Anketlere katılma zamanını siz belirlersiniz ve ne zaman isterseniz profilinizi silebilirsiniz.

Kaç hesaba sahip olabilirim?

Bir ankete aynı kişinin birden fazla katılmasını önlemek adına, myiyo’da sadece tek bir hesap açabilirsiniz. Çoklu hesaplar dolandırıcılık diye anlaşılabilir ve hesabınız kapatılabilir.

Hangi konular hakkında anketler gönderiliyor?

Anketlerin konuları birbirinden çok farklı olabilir. Ürün ve hizmetler konusunda geniş bir yelpazede anketler gönderiliyor. Örneğin hükümet, siyaset, eğlence, spor, araba, tatil gibi anketler.

Anketler uzunluğu ne kadar?

Yaklaşık bir anket 20 soru içerir ve ortalama 12 dakika sürer. 20 dakikadan daha az yada daha fazla süren anketlerde çıkacaktır. Uzun süren bazı anketlerin yarısında ara vererek daha sonra yeniden devam edebilirsiniz.

basvuruyapmak

Anket doldurarak para kazanmak

Sizlere internetten en kolay para kazanma sistemi olan anket doldurarak para kazanmak sisteminin diğer para kazanma sistemleriyle kıyasla dezavantajları hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Başlığımızdan da anlaşıldığı gibi anket doldur para kazan sistemi en kolay internetten para kazanmak sistemi olup bu sektörün öncüsü olmaya devam edecektir.

İnternetten para kazanma ile ilgili pek çok kazanç sistemi ve yöntemi yöntemleri mevcuttur, tabi bu sistemleri yapabilmek içinde çok fazlada olmasa para gelirlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Teknoloji ne kadar çok ilerlerse ilerlesin internetten anket doldurarak para kazanmak işini yapmak , teknolojinin ilerleyişine bağlı olarak para gelirlerine ihtiyaç duyulmayan bir sistemdir. Bizim ise ihtiyacımız olan tek şey, hemen hemen her evde bulanan bir bilgisayar ve internet bağlantısı olacaktır. Dilerseniz sizler için eşsiz bir anlatımla hazırladığımız anket doldur para kazan başlıklı sayfamıza giderek hemen bu kolay para kazanma sistemine vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Teknolojinin de ilerlemesiyle zaten ki hepimizin cebinde küçük bir bilgisayar yer almaya başladı bile. Çağımızın akıllı telefonları bir bilgisayarın yapabileceği bütün işleri yapmaya başladı. İnternet’te dolaşan kullanıcıların büyük çoğunluğunu akıllı telefon veya beraberimizde her yere götürebildiğimiz tablet bilgisayarlardan oluşmaktadır.

anket doldurarak para kazanmak, evde para kazanmak, internetten anket doldurma, internetten ek iş, internetten para kazanmak, myiyo, myiyo anketleri, myiyo anketleri ile para kazanmak, myiyo nedir.

2 Comments

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.