internetten para kazan işi

Easyhits4U ile internetten para kazan : Eğer sitenizin tanıtımını yapmak, aynı anda da para kazanmak istiyorsanız, EasyHits4U tam size göre.

Easyhits4U Nedir ?

Easyhits4U ile internetten para kazan

EasyHits4U ile siteminizin reklamını yapabilir, bunu yaparken de tıkladığınız reklamlardan para kazanabilirsiniz. Clixsense gibi alt üye ağı bulunan bu sitede 2 farklı şekilde surf seçeneği mevcut. 15 saniyelik surf ile 0.5 kredi, 20 saniyelik surf ile 1 kredi kazanıyorsunuz. 1000 adet surf 0,3 $ kazandırıyor.Ayrıca kademeli kazanmak da mevcut. Surf yaparken 25 sayfada kredi, banner, text kazanıyorsunuz.

Easyhits4U ile internetten para kazan

Sörf yapmayı sevenler için bir iş imkanı sağlamaktadırlar. Eğer boş vaktinizde sörf yapmayı seviyorsanız bu sisteme dahil olarak sörf yaparken para kazanabilirsiniz. Sörf yaptıkça kredi kazanıyorsunuz. Ayrıca bu kredileri değişik şekillerde istediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkündür.

Nasıl Faydalanabilirim?

– Kazandığınız kredileri nakit paraya çevirerek hesabınıza aktarabilirsiniz.

– Eğer web siteniz varsa burada kredileriniz karşılığında banner vererek reklamınızı yayınlayabilirsiniz.Üye olmak tıklayınız.

Bu sistem sayesinde bir web siteniz varsa sitenize hitte çekebiliyorsunuz. Hitler tamamen organik hitlerden oluşmaktadır. Burada reklamınızı yayınlamanız sizin açınızdan faydalı olacaktır. Çünkü birçok kullanıcı tarafından kullanılan bu sitede illa ki reklamınız birilerinin dikkatini çekecek ve tıklanacaktır. Ayrıca size verilen referans numaranız sayesinde her üye başı kazanç sağlayabilirsiniz. Geniş bir çevreye sahipseniz referans numaranızla üye olmalarını sağlayabilir hem onları kazandırabilir hem de bu sayede siz kazanabilirsiniz. Sistemi denemenizde fayda var diye düşünüyoruz. Sonuçta taş atıp kolunuz yorulmayacak günde 1 saatlik bir sörfle günlük bir gelir kaynağınız olabilir.

Easyhits4U sitesi sitenize hit çekmenizin en iyi yollarından biridir.Üye olmak tıklayınız.

easyhits4u

EasyHits4U üyeleri, diğer üyelerin web sitelerini ziyaret ederek web sitelerine yaptığınız ziyaretler kazanmak için izin veren bir trafik değişim programıdır. Bu program aynı zamanda atama kazanılan kredilerle banner reklam ve metin reklam sunuyor.

 

Easyhits4U ile internetten para kazan

Trafik değişim programları ile popüler olan yüzlerce hatta binlerce seçim programları vardır.

Siteye üye olarak ve reklam veren siteleri gezerek para kazanabiliyorsunuz…
Ama oldukça minik rakamlar bunlar… Uğraşmaya değmiyor doğrusu… 1000 siteyi gezeceksiniz de, 0.30$ kazanacaksınız.

Bununla beraber, sizin referansınızla üye olanlar da reklam sitelerini gezince, siz de bir nebze nasiplenebiliyorsunuz…

Bu tür siteleri önceden biliyordum… Bugünkünün özelliği ise, bir web siteniz / blogunuz olması ve trafik almak istemeniz durumunda hoşunuza gidebilecek bir uygulama…

EasyHits4U bir favori haline gelip umut veren bir program olmasının sebebi 11 yıldır var olması ve karşılıklı güvendir. İlk bakışta dahi her şey çok iyi görünüyor. Trafik değişim için, sörf sistemi ile ziyaret edilen her üyenin web sitesi için bir kredi sunuyor. Bir kredi başka bir üye web sitenize bir ziyaret eşittir. Diğer birçok trafik değişim programları sadece 2 web site ziyaret için 1 trafiğe izin verir. Buradaki oran çok güzel çalışıyor.

easyhits4uresim

EasyHits4U İki üyelik düzeyi vardır. Serbest düzeyi ve ücretli seviyesi;

Serbest düzeyde  1:1 20 dk. Sörf yaparken diğerinde ise 2:1 15 dk. Sörf sürüyor. Eğer sörf yaparken para kazanmak istiyorsanız 2. Seçenekten faydalanabilirsiniz.

Yani size sörf için 1 trafik , bir para ödüyor olacak.

İzlediğiniz reklamlar için 1000 tıklama 0.30 $ 10000 tıklama karşılığı 3 $ alıyorsunuz.

Üye olmak tıklayınız.


2 Comments

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.