Hakkımızda

logo

Evden internetten part time iş yapmak ve evde ek gelir getiren çalışma imkanları için doğru adrestesiniz.

hakkimizdaresim1

Part time iş ilanları genelde gazetelerin sarı sayfalar bölümünde yer alırlar. Genelde öğrenciler ev hanımları gibi boş zamanları olan ve bu boş zamanı ek iş yaparak para kazancına çevirmek isteyenler ek iş ilanları sayfasına bakarlar. Her ne kadar Part time iş ilanları İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi şehirlerde yoğunlaşsa da internet sayesinde artık dileyen herkes kendisine göre part time iş bulabilir oldu. Özellikle son zamanlarda network marketing pazarlama şekli yaygınlaşınca özellikle evde boş vakit geçiren bayanlar da bu ek iş fırsatları denilebilecek işlerden faydalanır oldular.

Oluşturduğumuz sistem ile işimizi geliştirmek, internet ortamında gelir elde etme imkanı sunan ve bu imkanların sürdürülebilmesi için sürekli kendini yenileyen ve gerekli desteği özel yetişmiş elemanlarla destekleyen bir firmayız.

Hakkımızda bilgi vermek gerekirse;  İsinizhazir.com, internet üzerinde iş fikirleri, network marketing , evden ek gelir , ek iş , ek gelir gibi konularda ziyaretçilerine ve abonelerine bilgi aktaran ve danışmanlık yapan bir portal sitedir .

Ek iş yapmak isteyenler için  iş fırsatları , iş imkanları sunulur , haberdar edilir .    Evden iş yapmak isteyenler için evden para kazanmak için fırsatlar, imkanlar sunulur.

Ek iş ve ek gelir konusunda bölümler şunlardır  : Network marketing , evden yapılan işler , anket doldurma , tıklamayla para kazanma , e-mail okuma ; biz burada en iyi sonuç veren network marketing ve evden yapılan işler bölümlerine yoğunlaşacağız .

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak ve hakkımızda bilgi için düzenli olarak takip edilmesini , Sık Kullanılanlara eklenmesini tavsiye ediyoruz.

Makalelerimiz konuların özgün , yeni ve işe yarar makalelerdir , her yazımızdan sonra yapacağınız yorumlar , sorular ile o yazıdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz , hakkımızda yapılan yorumlara en kısa sürede cevap atarak siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz …

 Değerlerimiz

huncaresimis6 Farkında Olmak

Sektörde deneyimimizin, kalitemizin ve marka gücümüzün farkındayız. Ayrıca Türkiye olarak gücümüzün, temsilcilerimiz ile birlikte ulaşacaklarımızın farkındayız. Verilen her kararın bizimle yürüyen temsilcilerimizin hayatında çok şey değiştirdiğini iyi biliyoruz.

 

huncaresimis14Hızlı Olmak

Rekabet dünyasında hızlı olmanın hakkımızda en önemli avantaj olduğunu biliyoruz.

Çözüme Odaklanmak

Bunun her şeyi kolaylaştıracağını biliyoruz.

İstikrar

İstikrarlı yolumuzda ilerlemenin başarıyı getireceğini biliyoruz.

 

huncaresimis36Sürekli Gelişim

Sürekli yenilenmek bizi zirveye taşıyacak ve zirvede kalmamızı sağlayacaktır.

 

 

 

 

İyi Bir Ekip Olmak

ekipisi

Başarılı bir çalışmayla bir projeyi hayata geçirecek olan ekibin, her şeyden önce bir misyonu, amaçları ve stratejisi olması gerekir.
Misyon; açık, ilham verici ve ekipte heyecan yaratıcı nitelikte olmalıdır. Amaçların ise net, basit, doğrudan ve ölçülebilir olması esastır.Ekibin ortak bir amacı olmalı ve bu amaç ekip üyelerine heyecan vermelidir. Aynı şekilde etkin bir ekibin, ekip çalışmasının en önemli özelliklerinden biri de ekip içinde ortak değerler sisteminin varlığıdır.

Kaliteli bir yaşam için hedeflerimiz arasında yeriniz alın.

slide4

 Hedeflerimiz;

 • Zamanı kendimizin belirleyebileceği,
 • Severek çalışılabilecek,
 • Kişisel gelişimimizi sağlayacak,
 • Sağlımıza önemli katkıda bulunacak,
 • Part time iş düşünenleri tatmin edebilecek,
 • Full time düşünenleri oldukça iyi bir gelir düzeyine yükseltebilecek,
 • Paranızın ödenmeme kaygısının olmadığı,
 • Her ay aynı zamanda para alma garantisi,
 • Kaybetme riskinin olmadığının bilinerek,
 • İyi bir gelir seviyesine ulaştıracak,
 • Herkese yapabileceği bir iş imkanı sağlamak.

Burada anlatılan işler günde 1 yada 2 saat ayırarak İnternet Platformumuz aracılığı ile çok iyi gelirlere ulaşmanızı sağlayabilecek bir kazanç sistemidir.

Gününü bilgisayar başında geçirenler veya en az birkaç saatini internete ayırabilenler için çok daha uygun bir çalışma sistemdir.

▪ Ev hanımı, Öğrenci,Öğretmen,İşçi,Memur,Emekli yönetici, Muhasebe,Güvenlik ya da Serbest Meslek grubundan tüm adaylar firmamız ile çalışabilir.

▪ Aylık geliriniz ciddi rakamlara ulaşacaktır. Çalışma platformumuzu tam zamanlı ya da parttime  olarak istediğiniz zamanı kullanabilirsiniz.

 

Erhan Atay ile Google+ da bağlantı kurun

Google