Clixsense Üyelik İşlemleri

ClixSense Üyelik İşlemleri

Dünya’nın En İyi Tıkla Kazan Sitesi ClixSense ile İnternet’ten para kazanmak istiyorsanız mutlaka ClixSense Üyelik işlemelerinizi yapın.

Üyelik için yapacağınız işlemler aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

Reklam Tıklayın Para Kazanın

Dünya’nın En İyi Tıkla Kazan Sitesi ClixSense ile Büyük Para’lar kazanın.İnternet’ten para kazanmak istiyorsanız bu siteye mutlaka üye olmalısınız. ClixSense ile site de bulunan reklamlara tıklama karşılığında para kazanıyorsunuz. Clixsense, 2007 yılında kurulan  güvenilir bir sitedir.Site’de bulunan reklamlara tıklama karşılığında tıklama başına 001 ile 02 cent arası Para kazanacaksınız. Günde 20 adet reklama tıklama şansı.

Ayrıca; Clixsense Toolbar’ı  bilgisayarınıza indirip, her an çıkacak reklamları takip ederek daha çok Para kazanabilirsiniz.

Not: PayPal Haziran 2016 tarihi itibari ile Türkiye’deki faaliyetlerini durdurdu. Bu nedenle ben ödemelerimi Payza’dan açtığım hesap ile banka hesabıma alıyordum.Ancak şu an ödemeler Payoneer üzerinden yapılmaktadır.

basvuruyapmak

Clixsense Üyelik İşlemleri

Clixsense girdiğimizde karşımıza sağ tarafta üyelik formu çıkıyor. İstenilen bilgileri doğru girmenizde fayda var.
First Name : İsminiz

Last Name : Soyisminiz

Email ve Confirm Email : Mail adresiniz (ikisine de aynısını yazın)

Password ve Confirm Password : Şifreniz (ikisine de aynısını yazın)

Username : Sitede kullanacağınız kullanıcı adınız

Clixsense Üyelik İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

Üye olduktan ve E-Mail adresinize gelen aktivasyon mailine tıklayıp üyeliğinizi aktif ettikten sonra sayfanın üstünde yer alan “Sign in” tuşu ile giriş yapınız.

View Ads linkine tıklayın, burada tıklayacağımız reklamlar listeleniyor. Buradaki reklamlar devamlı yenilenmektedir o yüzden sayfayı aklınıza geldikçe yenilemenizde fayda var.

0.01 $ değerindeki reklamlar standart üyelere nadir çıkıyor, genelde 0.001$ ve 0.005$ değerinde reklamlar çıkmakta. Ama dediğim gibi sık sık kontrol etmekte fayda var. Hatta hem kolaylık olması açısından hem de sürpriz ödülleri yakalamak açısından ClixSense’in Toolbar’ını (Araç Çubuğunu) kurabilirsiniz. Toolbar’ı buradan indirebilirsiniz.

clicksense4

Reklama tıkladığınızda sayfanın üstünde 5 adet resim göreceksiniz bu resimlerin 4 tanesi köpek 1 tanesi kedi resmi. Siz devam edebilmek için kedi resmini seçmelisiniz.

Evet kedi resmini seçtiğimizde geri sayım başlayacak, geri sayımın bitmesini beklemeniz gerekiyor. Bittiğinde sayfayı kapatabilirsiniz. Kazancınız hesabınıza eklenmiş olur. Geri sayım sürerken başka sayfaya geçerseniz stop eder ilerlemez o yüzden geri sayım süresince sayfa önünüzde olması lazım.

Sadece View Ads menüsü ile ulaşabileceğiniz reklamlardan değil ayrıca ClixGrid,TasksOffers yöntemleri ile de kazanabilirsiniz.

clixsense reklam tıkla

 

 

 

 

 

ClixGrid : ClixGrid birçok PTC sitenin kullandığı bir ek kazanç yöntemi. Resimdeki karelere tıklayıp para ödülünü bulmaya çalışıyorsunuz, ama heveslenmeyin çoğu zaman günlerce hiçbirşey çıkmıyor 🙂

Tasks : Bu menü ise NeoBux’da tanıttığımız Mini Jobs adlı kazanç yönteminin aynısı zaten buradaki görevleri aynı firma (CrowdFlower) veriyor. Bu görevleri yaparak anında kazanç sağlıyorsunuz, biraz ingilizceniz varsa yarım saat içinde 1-2 $ bile kazanabilirsiniz.

Offers : Bu teklifler NeoBux’taki NeoCoins kazandığımız tekliflerin aynısı.Hem çoğu teklif  Türkiye için geçerli değil.

—————————————————————————-

Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor ClixSense ‘de kiralık ref olayı yok. Peki kiralık ref yoksa günde tıkladığımız 5-10 reklam ile nasıl para kazanacağız diye sorabilirsiniz. Kiralık ref yok fakat direkt ref olayı diğer PTC’lere göre çok daha gelişmiş durumda.

Clixsense referansları ile para kazanın

Direkt ref yapmak için “Account Summary” ekranınızda (nickinize tıkladığınızda açılan istatistik ekranı) bulunan “My Affilate Link” adında “https://www.ysense.com/?rb=59708718” buna benzer bir link var. Onu kullanarak arkadaşlarınızı refiniz yapabilirsiniz.

 

clixsense1

clixsense2

Clixsense aynı zamanda (affiliates) ortaklık yoluyla davetiye gönderme  programıdır.Aşağıdaki gibi açılan sayda davet göndereceğiniz kişileri e-posta gönderme yoluyla davet edebilirsiniz.

Dediğim gibi, üye olduktan sonra olay sadece reklam/anket tıklamakta değil, olabildiğince çok insanı da üye yapmak gerekiyor. Böylece oturduğunuz yerden ekstra gelir elde etme şansınız olur.

 

clixsense affiliates3

clixsense affiliates4

Resimdeki gibi verilen kodu kopyalayın ve  herhangi bir HTML sayfaları (facebook dahil) veya araçlariçin yapıştırın.”Banners” sayfasındaki sunulan reklamları sitenize veya bloğunuza yerleştirerek üye gelmesini bekleyebilirsiniz.

 

clixsense affiliates6

clixsense affiliates7

clixsense affiliates8

Clixsense kazançları ve ödeme kanalları nedir ?

Minumum para çekme sınırı standart üyeler için 8$ Premium üyeler için ise 6$. Para çekme sınırının yüksek olması gözünüzü korkutmasın, direkt refiniz yoksa bile Task adı altındaki görevleri yaparak kısa sürede ödeme alabilirsiniz. Ödemeler otomatik yapılmıyor haftanın Pazartesi  ve Cuma günleri yapılıyor. Ama site son derece köklü ve güvenilir olduğu için sorun yok, endişe etmeyin.

Paypal, Payza, Liberty Reserve veya çek yoluyla ödeme alma seçenekleriniz mevcut, ben Payza’yı tavsiye ediyorum.

Clixsense Premium üyelik

Premium üye olursanız görüntüleyeceğiniz reklam adeti çok daha fazlalaşacaktır, ayrıca reflerinizden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Herkese bol kazançlar.
kayit-ol-buton

2 Comments

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.