Clixsense Nedir , Nasıl Çalışır

Clixsense Nedir , Nasıl Çalışır

Clixsense Nedir

ClixSense PTC veya Oyun Oynamaya Para veren bir sitedir.Bu sitede alt ödeme 10 $dır ve ödeme kanıtları vardır.  Yani güvenilir bir sistemdir.Öncelikle siteden bahsedelim. 1.500.000 kişiden fazla üyesi bulunan , 1.400.000 $’ a yakın para dağıtmış ve 2007 yılından beri büyümekte olan bir site. Bu saydıklarım sanırım site hakkında yeteri kadar güven oluşmasını sağlamaktadır.

Clixsense Nedir , Nasıl Çalışır

Ödeme Şekilleri : Paypal  – Payza ,Alertpay  vb. Tık Başına 0.001$’  vermektedir.Günde 20′den fazla Reklam Çıkmaktadır.

Clixsense Ödeme Kanalları :

PayPal Haziran 2106 tarihi itibari ile Türkiye’de hizmet vermiyor.Bu nedenle ödemelerinizi Payoneer üzerinden alabilirsiniz.

Aşağıda benim daha önce Payza’dan aldığım ödeme ile ilgili belgeleri görebilirsiniz.

Not : Şu an ödemeleri Payoneer üzerinden alabilirsiniz.

 

Not : Adobe Flash Player yüklü olmayan Android cep telefonları ve tablet için Puffin Web Browser Uygulamasını yükleyerek reklama tıklama işlemlerini yapabilirsiniz.

Kayıt için Tıklayın.

Clixsense Üyelik İşlemleri İçin TIKLAYIN

Clixsense Nedir ?

Not : Site İngilizcedir. Resimli olarak anlatım Türkçe olarak yapılmıştır.

Üyelik işlemleri ve reklam tıklama açıklaması için tıklayın.

Clixsense Nedir ? Ödemeler nasıl alınır ?

Clixsense sitesi ödemelerini Paypal veya Payza üzerinden yapmaktadır. Standart üyeler 8 dolar, premium üyeler 6 dolara ulaştıkları zaman para aktarma seçeneği çıkar. 

Paypal hesabınıza para aktarma :  

1) Ana sayfada bulunan Profile and Settings kısmını tıklayarak sağ tarafta bulunan Payment Details kısmından paypal secerek paypal mail adresinizi yazınız.

2) Paranız 8 Dolar olduğu zaman çekim yapabilirsiniz.

3) My Account kısmında balance yazan yerde sizin bakiyeniz görünmektedir.8 dolar oluştuğunda  Cashout  diye bir yazı göreceksiniz ve tıkladığınızda paranızı göndereceğiniz paypal bilgileri karşınıza çıkacak. Bilgilerinizi doğruluyorsanız  submit basın ve paranız paypal hesabınızı aktarılmak üzere düşecektir. Bu yüzden balance yazan yazının yanında artık pending yazacaktır. Bunun anlamı para talebiniz beklemede demektir.

4) Ödemeler Pazartesi günü yada Cuma günü yapılmaktadır. Talebinizi ona göre ayarlarsanız beklemek zorunda kalmazsınız. (Yani Pazar günü akşam yada Pazartesi günü sabahtan talepte bulunun)

Artık Paypal yada Payza hesabına para geçtikten sonra para sizindir. Paypal ya da Payza hesabından da kendi bankanıza para aktarabilirsiniz.
Diğer tıkla-kazan sitelerinden farklı olarak ClixSense de oyun oynayarak, reklam tıklayarak, alt referanslarınızın reklam tıklamalarından, üyelik yükselmelerinden, alt üyelerinizin reklam satın almalarından komisyon geliri kazanabileceğiniz bir sitedir.Sitede 17 dolara üyeliğinizi Premium Üyeliğe yükseltebilirsiniz.Bu ödemeyi sitede kazandıklarınız ile de faydalanabilirsiniz.

Premium üyelik

Premium üye olunca günde yaklaşık 350 adet civarı reklam karşınıza çıkıyor.Bu da zaten 3.5 USD yapmaktadır (Ekstra gelirler hariç).Sitede tıklayarak para kazanmak için “View Ads” bölümünü kullanabilirsiniz.Bu bölümde genellikle 1 tane 0.01$’lik bir reklam ve 24 tane 0,001$ reklam çıkıyor.Bu da sadece bu bölümden günde 0.034$ kazanabileceğinizi ifade ediyor.Bir başka kazanma yolu ise Clixgrid oyunu.Bu oyunda 20*30′lük alanda doğru kutucuğa tıklayarak parayı kazanmak.En fazla bir oyundan 5$ kazanabilirsiniz.Oyun alanının büyük olduğunu hatırlayıp ümidinizi kaybetmeyin.0,10$’lik bile hediyeler var.

Para kazanma yolları

Bir diğer para kazanma yolu da Task sistemi.En çok bu sistemden para kazanabileceğinizi iddia ediyorum. Çünkü görevler gayet basit. Örneğin 0,13$’lik bir görev ve görevin içeriği de sadece üç tane kelimeyi google’da taratmak olabiliyor.

Bunun dışında Offers bölümünden de para kazanabilirsiniz.Bu bölümde şirketler belli görevler yapmanızı teklif eder. Gayet iyi anket türü teklifler bulabilirsiniz. Son olarakta referans yaparak referanslarınızdan %10 pay alabilirsiniz.

İlk olarak gerekli alanları dolduruyoruz ve Signup Now butonuna tıklıyoruz. Bilgilerinizi doğru olarak vermenizi tavsiye ederim keza korkulacak veya çekinilecek hiç bir husus yoktur. Bu alanları doğru girmezseniz kazandığınız paraları almanızda mümkün olmayacaktır. Ardından Signup Now butonuna basarak üyeliğinizin ilk aşamasını tamamlayın. Sonraki sayfada e-posta adresimize mail gönderildiği ve bu gönderiye tıklanarak aktif edilmesine dair yazılar gelecektir. Bu aşamada bizde mail adresimize girerek en üstte altı çizili alanı tıklayıp üyeliğimizi aktif hale getiriyoruz.

Aşağıda göreceğiniz gibi günlük standart üye için

1 tane 30sn süreli 0,01$ değerinde reklam geliri.
1 tane 15sn süreli 0,005$ değerinde reklam geliri.
15 – 25 arasında 3sn süreli 0,001$ değerinde reklam gelir.

ClixSense’te günlük bütün reklamlar tıklandığında kazanç standart üye için ortalama 0.03$’dır. Tabi ki bu sadece reklam tıklamaktan elde edilen kazanç.
Reklam tıklarken tıkladığınızda açılan ekranda reklam sayacı başlamadan 5 resim belirir. Bunlardan 4 tanesi köpek 1 tanesi kedidir. kedi olana tıklamayla sayaç aktif olur…

Clixsense Nedir

Kazanç sistemi nasıl çalışır

Kendi referans linkinizle siteye üye yapacağınız kişilerin tıklamalarından, üyelik yükseltmesinden, onların referanslarından, hatta onların referanslarının referansları şeklinde 8 kademe alta kadar giden bir kazanç sistemi vardır.

Üye yaparak kazancınızı arttırın

Bu sisteme matrix sistemi denir. Çevrenizden ve tanıdıklarınızdan facebook,tweet hesabınızdan yüzlerce alt üye bulup kazancınızı katlayabilirsiniz.

Clixsense’ de Referans kiralamayacağınız için yatırım maliyeti çok düşüktür. Linkinizle ne kadar ref toplarsanız okadar çok kazanırsınız. Günlük 5 dk çalışın 5-7$ alın (50 – 100 $ alanlar var).

Clixsense Nedir ? Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Referans sahibi olabilmek için ne yapmam gerekiyor? Account Summary>My Affiliate Details>My Affiliate Link ‘in karşısında gördüğünüz kırmızı link sizin referans linkinizdir. Bu adresi üye olmak isteyen arkadaşınıza verip bu adres üzerinden gelen veya bu linke tıklayan arkadaşlarınız bilgilerini doldurup maillerine gelen aktivasyon mesajına tıkladıktan sonra anında size mail gelir. (Üye olduklarına dair). Böylece alt üyeniz oluşmuş olur.

Üyeliği upgrade edersem refsiz günlük yaklaşık ne kadar kazanırım?

Maksimum kazanç için toolbarı yükleminizi öneririm. Gayet başarılı diyebilirim. Toolbar varsa ne olursa olsun reklam kaçırmıyorsunuz.Size fikir olması açısından kendimden örnek verirsem; son 15 gündur, günlük ortalama 6 standart 19 da micro olmak üzere 25 reklam tıklıyorum. Yani günlük ortalama reklam tıklama kazancım: 0.079 dolar diyebilirim.

Site hangi gün veya günlerde ödeme yapıyor?

Site pazartesi günleri ödemeleri yapıyor. O günden önce istediğiniz ödeme beklemeye alınıyor. Pazartesi gün içerisinde de parayı hesabınızda görüyorsunuz.

Daha fazla refimiz nasıl olur?

Sitenin reklamını yani kendi linkinizin reklamını yapacağınız birçok yer mevcut… Bunlardan bazıları…

En basit yollar;
1-Forumlarda linkinizi paylaşır altınada açıklayıcı bazı şeyler yazabilirsiniz.
2-Bunu facebook sayfalarda ve gruplarda da aynı şekilde yapmak mümkün…

Biraz daha zor ama etkileyici yollar;
1-Bir blog oluşturur ve bu blogda paylaşımlar yaparak aralarda buranın reklamını yaparak linkinizi verirsiniz… Yada direk internetten para kazanmak adı altında paylaşımlar ile buranın reklamını yaparak alt üye çekersin kendine… Ama önemli olan blog adresinin trafiğini arttırman ve blogunu tanıtman…

2- Direk bir site açarsınız ve aynı blogda anlattığım şekilde içini donatırsınız…

Ne kadar para hesaba gönderilebiliyor?

Standart üyeler 8 dolar, premium üyeler 6 dolara ulaştıkları zaman para aktarma seçeneği çıkar.

Kazanılan para çok az nedeni nedir? Nasıl arttırabiliriz?

Tavsiyem daha çok direkt ref. Ne kadar çok direkt refiniz olursa o kadar fazla matrix komisyonlarından faydalanma ihtimaliniz artar.

Premium üyelerin günlük 0.01×4 = 0.04 dolar minimum reklam kazancı var. Ama direkt ref konusu tüm ptc siteleri için geçerli. Reklam tıklayarak para kazanmak hiçbir ptc sitesi için ana kazanç yöntemi değildir.

ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Ödeme Kanalları :

PayPal Haziran 2106 tarihi itibari ile Türkiye’de hizmet vermiyor.Bu ndenle ödemelerinizi Payoneer üzerinden alabilirsiniz. 

Aşağıda clixsense tarafından paypal hesabıma yatan ücretlerden bazılarının belgelerini görebilirsiniz. 

clisense nedir clixsense2 Clixsense Nedir , Nasıl Çalışır

 

Clixsense Nedir , Nasıl Çalışır – Reklam Gelirleri – Reklam Tıklama siteleri 

İnternette Reklam İzleyerek Para Kazanma, reklam izleyerek para kazanma konusu ve Clixsense Nedir Nasıl Çalışır.

  • Reklam izleyerek  para kazanma nedir?
  • Mantık ne olmalıdır?
  • Reklam izleyerek para kazanabileceğimiz siteler hangileridir?
  • Bu sitelerden hangisini kullanıyoruz ve hangileri güvenilirdir?

Detaylı bilgi için TIKLAYIN

Clixsense Nedir , Nasıl Çalışır

İnternette para kazanmak isteyen kişilerin ilk başvurdukları yöntemdir reklam izleyerek para kazanma. Sistemin temel mantığı siz bir aracı sitede reklam izliyorsunuz ve bunun karşılığında site sahipleri sizlere belirli miktarlarda para ödüyorlar.

Reklam izleyerek para kazandıran siteler

 

2 Comments

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.