Clixsense ile internette para

Clixsense İle İnternette Para Kazanmak

Clixsense ile internetten reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.

clixsense1

Günümüzde biz insanların istekleri bitmek bilmiyor.Haliyle büyük şirketler, bizlerin istekleri doğrultusunda veya yeni bir istek oluşturan akım ile ekonomik zihnimizi fetih ediyorlar. Ürünlerin bize pazarlanması için oldukça çeşitli ve ilginç yollar izlenmekte.

Radyo yayınları, televizyon reklamları, broşürler, afişler, telefon mesajları, bilgilendirme aramaları vs. yüzlerce pazarlama tekniği mevcut.

Hatta ve hatta o kadar fazla ki kimi zaman izlediğimiz, duyduğumuz reklamlar, bize illallah ettiriyor, yeter artık diyoruz.Tamam, doğrudur fakat sakin olun ilk önce. Zaten her gün yaptığımız işi kazanca dökmeye ne dersiniz ? Evet, doğru düşündünüz, reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.

Clixsense Nedir ?

ClixSense PTC alanında en sağlam temelli sitedir. 2007 yılından beri eksiksiz hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu eşsiz referans sistemi ile PTC alanında ekstra bir yere sahiptir 2 milyonu aşkın kullanıcısı mevcuttur.

CLİXSENSE İLE İNTERNETTEN %100 PARA KAZANMA YOLLARI :

CLİXSENSE İLE PARA KAZANMA TAMAMEN ÜCRETSİZ ÜYELİK ÜRÜN SATMA YOK ALTINA ÜYE BULMA ZORUNLULUĞU YOK.REKLAMLARA TIKLIYORUZ NEDEN Mİ BÜYÜK ŞİRKETLER BENİM SİTEM TIKLANSIN İSTİYOR SANATÇILAR BENİM ŞARKIM DİNLERSİN İSTİYOR SİSTEME PARA ÖDÜYORLAR ONLARDA BİZE TIKLATTIRIYORLAR KISACA EN ÖZETİ BU.

Ücretsiz Kayıt İçin Tıklatın

Not : Adobe Flash Player yüklü olmayan Android cep telefonları ve tablet için Puffin Web Browser Uygulamasını yükleyerek tıklama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 clixsense ile para kazanma

 CLİXSENSE EN GÜVENİLİR VE ÖDEMELERİ HİÇ AKSATMAYAN (PTC) SİTESİ

Çeşitli reklam siteleri, üyelerine her izlediği reklam için belirli bir miktarda ücret ödüyor. Bu ödenen ücretler tabi ki çok yüksek meblağlarda değil fakat aylık ek gelir elde etmeniz için oldukça yardımcı oluyor. Reklam izleyerek para kazanma sistemi daha çok ev hanımlarına ve öğrencilere önerilebilir.

Aşağıda Clixsense tarafından Paypal hesabıma yatan ücretlerin bazılarının belgelerini görebilirsiniz.

Not : PayPal Haziran 2016 tarihi itibari ile Türkiye’deki faaliyetlerini durdurduğu için ödeme alınamıyor.Ben Payza’da hesap açtım ve ödemelerimi banka hesabıma alıyordum.Ancak 2017 itibari ile Clixsense ödemeleri Payoneer üzerinden yapılmaktadır

Aşağıda ödeme ile ilgili belgeler bulunmaktadır.

Clixsenseodeme payza ödeme kanıtı

clixsense1 clixsense2

clixsense3

Ücretsiz Kayıt İçin Tıklatın

CLİXSENSE ÜYE OLDUGUMUZDA NELER YAPABİLİRİZ

KAZANMA YOLLARI

1-GÜNLÜK REKLAMLARA TIKLAYARAK YANI AÇILAN SİTELERİ ZİYARET EDEREK
NOT: Normal üyelere günlük 10-15 civari premium üyelere 100-150 reklam çıkıyor

2-GÖREVLERİ VE İSTENİLEN ŞEYLERİ YAPARAK
mesela: Bu siteye üye ol,bu programı indir bilgisayarına kur veya şu oyunu indir üye ol google da şu kelimeleri araştır vb. gibi görevler
GÖREVLER AÇILDIĞI ZAMAN KARŞINIZA ŞU ŞEKİLDE BİR METİN ÇIKAR ARKADAŞLAR

3-ANKET DOLDURARAK
Bunu anlatmama gerek yok sanırsam herkes tarafından malum

4-DAHA DEĞİŞİK BİR SÜRÜ UNSURDAN KAZANABİLİRSİNİZ

NELER YAPMALIYIM

Ödemeler için Payza hesabı açın.

Öncelikle reklam izlendiği zaman üyelerine para ödeyen sitelerden birisine kayıt olabilirsiniz. Hesabınızı aktifleştirdikten hemen sonra reklam izlemeye başlayabilirsiniz. Reklam izleme süreleri en az 20 saniye en fazla 60 saniye olarak değişebilir. Bu sürelerin siteden siteye göre değişkenlik gösterebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Ne kadar çok reklam izlerseniz o kadar kazanırsınız. İzlediğiniz uzun süreli reklamlar (40 saniye, 60 saniye gibi) size daha çok kazandıracaktır. Yani izlediğiniz reklamın uzunluğu ile kazancınız arasında doğru orantı vardır.

clixsenseReklam  İzleyerek Para kazanmak, İnternet ten para kazanmak için en zahmetli ve sıkıcı bir iştir. Yinede ben bu işle uğraşacağım diyorsanız ilk işiniz ödeme alabilmek için kendinize Payoneer hesabı açmalısınız. İkinci işiniz ise; ödeme alt limiti 1 veya 2 dolar ve günde 0.05$ kazandıran PTC sitelerini keşfetmek olmalıdır.Ne kadar site bulursanız kazancınızda ona orantılı olarak artar.

bilgi

Clixsense Üyelik İşlemleri İçin TIKLAYIN

 

40 Comments

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.