Beruby İle İnternetten Para Kazan

Beruby İle Para Kazan

Beruby İle Para Kazan : Ek iş arayan herkes Beruby ile para kazanıyor .Arkadaşlarınızı davet ederek de kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Beruby ile şimdi Türkiye’de para kazan !  Beruby ile para kazanmanın bir çok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bahsetmeden önce siteye üye olduğunuz da, hoşgeldin hediyesi olarak 1 TL hesabınıza yatmaktadır.Ödeme limiti 1 TL olduğu için bakiye onaylandıgı an 1TL nizi hemen alabilirsiniz. Siteye üyelikten sonra; site’nin sizlere sunduğu bir çok popüler olmuş sitelere üye olarak, bu siteleri ziyaret ederek, alışveriş yaparak, sizlere sunulan sayfaları beğenerek, yorum yaparak, video izleyerek para kazanabilirsiniz.Referans linkiniz ile referans kayıt yaptırarak kazanıyorsunuz.

Arkadaşınla paylaş!

Beruby İle Para Kazanın Ödeme Limiti Yok. Sisteminin nasıl olduğunu açıklamadan önce; Beruby Nedir? onu açıklayalım.

beruby ek gelir

Alışverişleriniz anlaşmalı 100 siteden birinden yaparsanız para kazanıyorsunuz.

Anlaşmalı sitelere kayıt olarak kazanıyorsunuz.

Anlaşmalı siteleri ziyaret ederek ve ayrıca video izleyerek kazanıyorsunuz.- Referans linkiniz ile referans kayıt yaptırarak kazanıyorsunuz.

 

 

Arama motorları, kullanıcıların yaptıkları aramalar sonucun da yönlendirdikleri sayfalardan oluşan satışlardan belirli bir % lik oranın da kazanç sağlamaktadır. Bu işlemi kendi arama motorunda gerçekleştirerek alışverişlerden kesilen kesintileri geri iade etmektedir.

Beruby ile para kazanmanın bir çok yöntemi bulunmaktadır.

Bu yöntemlerden bahsetmeden önce siteye üye olduğunuz da, hoş geldin hediyesi olarak 1 TL hesabınıza yatmaktadır. Siteye üyelikten sonra; site’nin sizlere sunduğu bir çok popüler olmuş
1) sitelere üye olarak,
2) bu siteleri ziyaret ederek,
3) alışveriş yaparak,
4) sizlere sunulan sayfaları beğenerek,
5) yorum yaparak,
6) video izleyerek yada
bazı sayfaların fanı olduğunuzda her bir işlem için %’lik oranında para kazanmış oluyorsunuz.

Bu işlemleri günde bir kez yapabileceğiniz gibi bazı uygulamaları günde bir çok kez yapabilirsiniz. Böylelikle daha fazla kazanmış olursunuz. Boş zamanlarınızda ya da günün herhangi bir saatinde istediğiniz yöntemi seçerek para kazanabiliyorsunuz.

Beruby sisteminin de yukarıda bahsettiğimiz uygulamaların dışında  arkadaşlarınızı davet ederek de kazanç sağlayabiliyorsunuz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın kazançlarından verilen %’lik oranda para kazanmış olursunuz.

Arkadaşınla paylaş!

Beruby ile alışveriş yapan her arkadaşınızdan 10TL’ye kadar para kazanın

berubyile kazan

Beruby ile 200’den fazla mağazada para kazanın. Amacımız daha çok kullanıcının bizim sayemizde para kazanması ve alışverişlerini bizim aracılığımızla yapması. Bu yüzden, yeni bir kampanya başlatıyoruz “Arkadaşınla paylaş” 28 Şubat 2013’den 31 Aralık 2013’e kadar davet ettiğiniz her arkadaşınız ilk alışverişini gerçekleştirdiğinde davetli başına 10 TL’ye kadar para kazanacaksınız.

Site üzerinden her kesimden herkes kolaylıkla para kazanabilir. Ödemelerinizi ister belirttiğiniz banka hesaplarından isterseniz paypal hesabı üzerinden alabilirsiniz. Kazandığınız miktarlar için bir limit yoktur. İstediğiniz zaman, istediğiniz tutarı talep edebilirsiniz.

Bir çok uygulama ile para kazanabileceğiniz Beruby sitesinin resmi adresine buradan giderek hemen üye olabilirsiniz. Üyelik ücretsiz ve kolaydır. Siteye üye olduğunuzda sizlere sunulan yöntemler ile ne kadar para kazanabileceğinizi daha iyi görmüş olursunuz.

beruby-ile-nasil-kazanilir

 

berubyile kazan

– Alışverişlerinizi anlaşmalı 100 siteden birinden yaparsanız para kazanıyorsunuz.
– Anlaşmalı sitelere kayıt olarak kazanıyorsunuz.
– Anlaşmalı siteleri ziyaret ederek ve ayrıca video izleyerek kazanıyorsunuz.- Referans linkiniz ile referans kayıt yaptırarak kazanıyorsunuz.

Ayrıca siteye üye olur olmaz 1 TL kazanıyorsunuz. Site banka havalesi, Paypal ve mobil ödeme yöntemleriyle ödeme yapmaktadır. Ödemeler en fazla 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Sitenin bir güzel yanı ödeme limitinin bulunmamasıdır. Yani 0.01 Kuruş dahi olsa çekebilirsiniz.

Çalışmaya başlamak için aşağıdaki banner’ı tıklayıp kayıt işleminizi yapabilirsiniz.

 

 banner-beruby-728x90-tr-TR

 

7 Comments

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.