Anketlerden Para Kazanmak Nedir

Anketlerden Para Kazanmak mümkün mü ? Anket doldurarak para kazanabilir misiniz? Evet evde anket doldurarak para kazanabilir.

Anketlerden para kazan

Size çevrimiçi anketlere internet üzerinden katılma imkanı sunuyoruz. Anketlerimize katılımın ücretlendirilecektir.

Anketlerimiz ile pazar araştırmalarına faal olarak katılabilir, fikrinizi söyleyebilir ve anketlere katılarak para kazanabilirsiniz.

Türkiye’den katılarak para kazanabileceğiniz bazı popüler araştırma şirketlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Anketlere verdiğiniz dürüst cevaplar gelecekte daha fazla anket almanızı sağladığını unutmayın. Tutarsız gelişi güzel yanıtlar verirseniz bir süre sonra listeden çıkartılabilirsiniz.

Burada yayınlanan şirketler tarafımızca test edilmiştir. Anket gönderim sıkılığı ile kazanç ortalamasına göre en çok kazandırdığını düşündüğümüz araştırma şirketleridir.

Global mo-web.net’in Türkiye iştirakı olan Myiyo, interaktif online araştırma hizmeti sunan, iletişim ağı ve pazar araştırmaları üzerine Türkiye dahil dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren bir araştırma şirketidir.

Myiyo, ulusal ve uluslararası şirketler, kuruluşlar ve hükümetler için çeşitli anketler düzenliyor. Elde edilen sonuçlar genelde önemli kararların verilmesi için temel olarak kullanılıyor. (Örneğin seçim anketi gibi) Bu şekilde ankete katılanların isteklerine yönelik yeni ürünler ve hizmetler geliştirilmeye çalışılıyor. Myiyo ücretsiz kayıt işlemi için bu sayfaya bakın.

 

Napolyon evde ek iş imkanı arayanlar için kolay ve en uygun anket işlerinden biri  olup, 1.25 milyon profillenmiş üyesiyle Türkiye’nin ilk ve tek bağlılık temelli izinli pazarlama platformudur. Napolyon.com reklamverenlere e-posta, SMS, MMS ve sosyal medya üzerinden html, text, jpg, video, kişiye özel banner aracılığıyla birebir dijital pazarlama fırsatları sunar.

Napolyon.com, iletişim izinleri, bağlılıkları ve çeşitli aksiyonları karşılığında üyelerini nap puan (Ň) ile ödüllendirir. Üyeler biriktirdikleri nap puanları indirimler, teklifler, çekilişler, ayrıcalıklar şeklinde kolay erişilebilir fırsatlara dönüştürürler.Napolyon Anketlerine ücretsiz kayıt için Tıklayın

Çevrimiçi Anketlerden Para Kazanmak

Anket doldur para kazan sistemi bir çok kişinin para kazanmak için yaptığı bir iş haline gelmiştir. Evde oturduğunuz yerden anket doldurarak para kazanmak isteyenler için güzel bir ek iş imkanı sağlıyor.

Anketlerden Para Kazanmak

Anketlerden Para Kazanmak

için yapmanız gereken çok basit, bir anket sitesine üye olursunuz ve size gönderilen anketleri yanıtlar ve para kazanırsınız.

Anketler bilim ve pazar araştırması alanlarına yöneliktir. Araştırmacılar ve şirketler ürün ve hizmetlerini geliştirirken senin fikrini merak ediyorlar.

Kaydolduktan sonra, seni e-postayla çevrim içi anketlere davet edeceğiz.

Kayıt için yazı sonundaki formu doldurup bize ulaştırın.

Davet mesajında anketin linkini ve konunun kısa bir açıklamasını bulacaksın. Linke tıkladıktan sonra, süreç başlayacak: Sana basit bir tıklamayla ya da bir metin girerek cevaplayabileceğin sorular yöneltilecek.

Kişisel ortamının her an korunması için, cevapların değerlendirme için anonimleştirilecektir. Bizdeki kişisel verilerin sadece anket katılımcısı olarak seçilmende kullanılacaktır. Bu verileri başkalarına iletmeyeceğiz.

Anketlerden kazandığın para senin katılımcı hesabına alacak kaydedilecektir. Bu paranın banka hesabına  ödenmesini sağlayabilirsin.

 

Anket_işi
Anketlerden Para Kazanmak

Anketlerden para kazanmak için şimdi kaydol.Anketlere katılman karşılığında, kısa anket başına kazanç elde et.

 

 

7 Comments

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.