Anket işi ile para kazanmak

Anket işi ile para kazanmak 

Anket işi ile para kazanmak

Anket işi ile internetten para kazanmak nedir ? Her gün  binlerce insan arama motorlarını kullanarak; internetten para kazanma yollarını, online olarak yapabilecekleri ek işleri tespit etmeye çalışıyor. Artık sizlere kesin ve doğru yöntemi tespit ettiğimizin bilgisini vermek isterim. İşte sizlere binlerce “Türk” vatandaşının üye olduğu, abartmadan %100 kazandıran anket doldurarak kazanç elde edebileceğiniz sistemi yani Clixsense sistemini anlatacağım…PTC dünyasında en sağlam temelli site muhtemelen ClixSense’dir.

Clixsense para kazanma imkanlarını geliştirdi ve firma, adını yenileyerek Ysense olarak güncellemiştir. 

Clixsense (Yeni adı ile Ysense) nedir ?

Clixsense.com 2007 yılından bu yana online olan internetten para kazanma sitesi olup, güvenilirlik konusunda kendisini son derece kanıtlamış bir sitedir. 
Clixsense Temmuz 2017 tarihinde üyelerine hiç bir mağduriyet yaşatmadan yeni sisteme geçmiş ve artık para kazanma yöntemi sadece anket kazançları olmuştur. Ödemeleri  Türk kullanıcılar açısından Payoneer ve Skrill  ödeme kanalları ile hesaplarınıza sıkıntısız ödeyen elit bir sitedir.  Sistem de hiç bir şekilde üyelerden para alınmamakta ve Standart üyelik yada Premium üyelik yoktur.  Ücretsiz üyelik için bu linki https://www.ysense.com/?rb=59708718  kullanın

Anket işi ile Clixsense ‘ den (Ysense’den)para kazanmak

Clixsense anket firmalarını bir araya getiren ve ne olduğu belli olmayan bir çok anket firmalarına göre son derece güvenilir  bir sitedir. Siteler içerisinde güvenilir ve ödeme yapan bir Sitedir.Ayrıca binlerce Türk üyesi bulunmaktadır.Sistemin çalışma prensibi öncelikle anket doldurma üzerine kurulu. Clixsense.com‘ a üye olduktan sonra yapmanız gereken sadece açılan sayfada profilinizi doğru bir şekilde doldurmak. Çünkü profil bilgileriniz doğrultusunda size anket gelmektedir. 

Clixsense ile internetten para kazanın. Clixsense ‘de anket doldurarak anket işi ile internetten para kazanırken; bir taraftan da sizin gibi internetten para kazanmak isteyen kişilere yardımcı olarak vereceğiniz referans linklerinizle kayıt olan kişilerden de yani buna referans kazançları denmektedir, hafife alınmayacak kadar ciddi gelir elde edebilirsiniz.

Diğer anket sitelerine göre oldukça farklı bir işleyiş tarzı olan Clixsense ‘de hem anket doldurup hem de üyelerinin doldurduğu anketlerden kazanç veren tek sitedir. Clixsense ‘de  Task adı verilen görevler ve Offers adı verilen satış seçenekleri ile farkını ortaya koyan bir sitedir. Clixsense ‘de olabilecek her türlü alternatif para kazanma teknikleri düşünülmüş ve sistem geliştirilerek diğer anket sitelerinden ayrı bir konuma yerleşmiştir. Yaptığınız gerçek referans üyeler sürekli alt üyeniz oluyor ve değişmiyor. Böylece sizde sürekli artan bir kazanca sahip olursunuz.

Anket işi ile internetten para kazanın

Dünya’nın En İyi Anket Kazanç Sitesi ClixSense ile Büyük Para’lar kazanın.İnternet’ten para kazanmak istiyorsanız bu siteye mutlaka üye olmalısınız. ClixSense ile site deki Anketleri doldurma karşılığında para kazanıyorsunuz. Clixsense, 2007 yılında kurulan  güvenilir bir sitedir.Site’de bulunan Anket karşığında, anket başına 0,25 cent ile 2 dolar arası Para kazanacaksınız. Günde 10 adet anket doldurma şansı.

Dünya’nın En İyi Anket Firmalarını biraraya getiren Sitesi ClixSense ile İnternet’ten para kazanmak istiyorsanız mutlaka ClixSense Üyelik işlemelerinizi yapın.

Üyelik için yapacağınız işlemler aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

Ayrıca; Clixsense Toolbar’ı  bilgisayarınıza indirip, her an çıkacak reklamları takip ederek daha çok para kazanabilirsiniz.

Not: PayPal Haziran 2016 tarihi itibari ile Türkiye’deki faaliyetlerini durdurdu. Bu nedenle ben ödemelerimi Payza’dan açtığım hesap ile banka hesabıma alıyordum.Ancak şu an ödemeler Payoneer ve Skrill üzerinden yapılmaktadır.

CLİXSENSE ÜYELİK İŞLEMLERİ

Clixsense girdiğimizde karşımıza sağ tarafta üyelik formu çıkıyor. İstenilen bilgileri doğru girmenizde fayda var.

First Name : İsminiz

Last Name : Soyisminiz

Email ve Confirm Email : Mail adresiniz (ikisine de aynısını yazın)

Password ve Confirm Password : Şifreniz (ikisine de aynısını yazın)

Username : Sitede kullanacağınız kullanıcı adınız

Üye olduktan ve E-Mail adresinize gelen aktivasyon mailine tıklayıp üyeliğinizi aktif ettikten sonra sayfanın üstünde yer alan “Sign in” tuşu ile giriş yapınız.


Üye olduktan ve E-Mail adresinize gelen aktivasyon mailine tıklayıp üyeliğinizi aktif ettikten sonra sayfanın üstünde yer alan “Sign in” tuşu ile giriş yapınız. 

internetten para
Ysense giriş yapın ve anket doldurarak internetten para kazanmaya başlayın

Surveys linkine tıklayın, burada anketler listeleniyor. Buradaki anketler devamlı yenilenmektedir o yüzden sayfayı aklınıza geldikçe yenilemenizde fayda var.

Hatta hem kolaylık olması açısından hem de daha hızlı haberdar olmak  açısından ClixSense’in Toolbar’ını (Araç Çubuğunu) kurabilirsiniz. Toolbar’ı buradan indirebilirsiniz.internetten para kazanmak

Resimde görüldüğü gibi karşınıza anketler gelecek ve kaç dakika süreceği ve ne kadar ücret alacağınız gösterilmektedir. Buna göre seçim yapabilir, istediğiniz anketten başlayabilirsiniz.Anket doldurarak internetten para kazanmak için her işte olduğu gibi biraz sabır gerekiyor tabi.

Sadece Anketlerden değil TasksOffers yöntemleri ile de kazanabilirsiniz.

Tasks : Resimde görmüş olduğunuz görevler Complete Tasks dediğinizde karşınıza gelecek. Fakat önce üye olacaksınız ve test aşamalarından geçtikten sonra kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Biraz ingilizceniz varsa yada çeviri sayesinde yarım saat içinde 1-2 $ bile kazanabilirsiniz.

Offers : Tekliflerin çoğu Türkiye için geçerli değil onun için bu tekliflere takılmayın.

CLİXSENSE REFERANSLARI İLE İNTERNETTEN PARA KAZANIN

Direkt ref yapmak için “Account Summary” ekranınızda (nickinize tıkladığınızda açılan istatistik ekranı) bulunan “My Affilate Link” adında “https://www.ysense.com/?rb=59708718” buna benzer bir link var. Onu kullanarak arkadaşlarınızı refiniz yapabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazan

Hem anketlerden hem de üyeliklerden para kazanın

Dediğim gibi, üye olduktan sonra olay sadece Anket doldurarak internetten para kazanmak değil, olabildiğince çok insanı da üye yapmak gerekiyor. Böylece oturduğunuz yerden ekstra gelir elde etme şansınız olur.

ClixSense’i arkadaşlarınızla paylaşın ve kazançlarınızın büyümesini izleyin. Yönlendirmelerinizin yaptıklarına dair % 30 tekrar eden komisyon kazanın. Basit bağlantı araçlarımızdan ve göz alıcı banner’larımızdan yararlanın. Ne kadar çok teşvik ederseniz, o kadar kazanırsınız! 
KAYIT KOMİSYONU : Referanslarınızın günlük komisyonlarının dışında ayrıca Aktif hale gelen her başvuru için (üyeniz), seçtiğiniz ülkelerden 0.10 $ veya 0.30 $ ‘lık bir kayıt komisyonu kazanabilirsiniz . Üyeleriniz ilk 5.00 $ (komisyonlar ve bonuslar hariç) kazanırlarsa, ayrıca $ 2.00 bonus kazanacaksınız! 

FAALİYET KOMİSYONU :Her onaylanmış Anket , Teklif ve Görevlerinizi tamamladığınızda, kazandığınız kazanca ilave % 20’lik bir komisyon daha kazanırsınız. Böylece Komisyon seviyenizi % 30’a kadar artırabilirsiniz. Tavsiyeleriniz ne kadar aktif olursa o kadar çok kazanırsınız! 

Size ait bannerınıza ulaşmak için resimde gördüğünüz Affilates-banners tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Anket doldurarak internetten para kazanmak

Resimdeki gibi verilen kodu kopyalayın ve  herhangi bir HTML sayfaları (facebook dahil) veya araçlariçin yapıştırın.”Banners” sayfasındaki sunulan reklamları sitenize veya bloğunuza yerleştirerek üye gelmesini bekleyebilirsiniz.

CLİXSENSE KAZANÇLARI VE ÖDEME KANALLARI NEDİR ?

Minumum para çekme sınırı Skrill için 10 $ , Payoneer için 20 $. Para çekme sınırının yüksek olması gözünüzü korkutmasın, direkt refiniz yoksa bile Anketleri doldurarak ve Task adı altındaki görevleri yaparak kısa sürede ödeme alabilirsiniz. Ödemeler otomatik yapılmıyor Biriken paralarınızı istediğiniz ödeme kanalına kendiniz yönlendiriyorsunuz.  Ama site son derece köklü ve güvenilir olduğu için sorun yok, endişe etmeyin.

Clixsense ile anket işi

Yukarıda bulunan ödeme kanalları veya çek yoluyla ödeme alma seçenekleriniz mevcut, ben Payoneer i tavsiye ediyorum.

 

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.