Anket işi ile internetten para

Anket işi ile internetten para kazanmak mümkün mü

Anket siteleri, doğru firmaların seçilmesi halinde gerçekten de kullanıcılarına iyi bir ek gelir kapısı olabilmektedir.

Anket doldurarak para kazanmak : İnternetten para kazanma konusunda etkili yöntemlerden biri olan anket doldurarak para kazanma ülkemizde de popülerliğini arttıran bir kazanç sistemi haline gelmeye başlamıştır. Bu sistemden kazanç sağlayabilmeniz için bu konuda başvurabileceğiniz sitelerden biri olan Ysense anketleri ile internetten anket doldurarak para kazanmak tan bahsetmek istiyorum.

Ysense Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

Ysense ile anketlerden para kazanmak

Ysense 2007 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana üyelerine 40 milyon dolardan fazla ödeme yapmış güvenilir bir sitedir.

Clixsense sitesinin isim değiştirmesiyle oluşan Ysense, dünyanın her yerinden ek gelir elde etmek isteyenler kullanıcılar için çevrim içi bir ödül sitesidir.

Anket işi ile internetten para elde etme rehberinde size bahsedeceğim tüm siteler arasından muhtemelen en çok Ysense ile ek kazanç sağlayacaksınız. Çünkü sitesinde para kazanmak için birçok yöntem mevcut. Bu yöntemler anketler, görevler ve tekliflerden oluşuyor. Ayrıca hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan bu yöntemlerle kazanç sağlayabilirsiniz. Yesense hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü ?

Myiyo anketleriAnket doldurarak para kazanmak mümkün mü ? sorusuna makalemizin başında içinizi rahatlatacak cevabı vermek istiyorum. Gerçekten anket doldurarak para kazanılır mı? Evet internetten anket doldurarak gerçekten para kazanmak mümkün.

Myiyo nedir : Global mo-web.net’in Türkiye iştirakı olan Myiyo, interaktif online araştırma hizmeti sunan, iletişim ağı ve pazar araştırmaları üzerine Türkiye dahil dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren bir araştırma şirketidir.

Myiyo, ulusal ve uluslararası şirketler, kuruluşlar ve hükümetler için çeşitli anketler düzenliyor. Elde edilen sonuçlar genelde önemli kararların verilmesi için temel olarak kullanılıyor. (Örneğin seçim anketi gibi) Bu şekilde ankete katılanların isteklerine yönelik yeni ürünler ve hizmetler geliştirilmeye çalışılıyor.

Fikriniz myiyo için değerlidir ! Her katıldığınız anket için puan kazanır ve bu puanlarınızı nakite çevirerek para kazanabilirsiniz.. Başarılı bir anketin ödülü anketin uzunluğuna ve karmaşıklığına bağlıdır.

Bu nedenle, başarılı anketin ödülü 500 ile 10.000 puan arasında yer almaktadır.

10.000 puanlık bir anketin ödülü 10 Euro’dur. (23 TL) Ödeme alabilmek için en az 20.000 puan kazanmış olmanız gerekir. 20.000 Puan = 20 Euro = 50 TL civarı.

Not : PayPal Türkiye’deki hizmetini 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren durdurdu. Bundan sonra Türkiye’de alternatif olarak ödemeler banka havalesiyle gerçekleşecek.

Ücretsiz kayıt için tıklayın ;

Aşağıdaki ülkelere yerel dillerde anketler göndermektedir.

Türkiye, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya, Polonya, Litvanya

Kayıt olduğunuzda, e-posta adresiniz doğrulandıysa ve profilinizi doldurduysanız anketlere davet edilmek için bir engel kalmamış demektir. Yeni bir anket mevcut olduğunda size e-posta gönderilecek. Giriş yaptıysanız anketler listesini “Anketler” bölümünde görebilirsiniz.

Ödeme kanıtları

Myiyo ile Anketlerden para kazan

Doldurduğunuz anketlerdeki veriler diğer katılımcılar ile birlikte anonim hale getirilerek analiz edilmetedir. Anketler hiçbirzaman bireysel kullanıcıları tanımlama imkanına sahip değil, bu nedenle markalar sadece yanıtları görebilir. Hiçbir anket de sizin isminiz yada mail adresiniz kaydedilmez. Kısacası anketi talep eden kuruluş sizin özel bilgilerinizi göremez.

Myiyo araştırma şirketi için sıkça sorulan bazı sorular

Myiyo hesap bakiyemi nereden kontrol edebilirim?

Kazandığınız puanlarınızı  ana menüdeki anketler kısmından görebilirsiniz. Bu bölümde puanlarınızın para karşılığını da görebilirsiniz.

Bazen  bir ankete daha önce katıldığım söyleniyor, neden?

Eğer bir ankete tıkladığınızda daha önce katıldığınızdan dolayı reddediliyorsanız ve siz daha önce bu ankete katılmadığınızdan eminseniz, bunun bir kaç sebebi vardır. Bir ihtimal aynı bilgisayardan başka birisi anket bağlantısına tıklamış olabilir. Diğer ihtimal ise başkaları ile birlikte aynı İnternet bağlantısını kullanmanız olabilir. (örneğin, şirket ağı veya aynı internet kafe içerisinde aynı ankete katıldınız.) Kısacası aynı ip’den veya bilgisayardan aynı ankete bir kez katılabilirsiniz. Not: Farklı hesaplar açarak aynı anketi doldurmaya çalışmayın. Bu durumlarda hesabınız kapatılır ve ödülleriniz verilmez.

Puanlarımın para değeri ne kadardır?

Myiyo araştırma şirketinde 1.000 puan 1 Euro değerindedir. TL değeri Euro ve para birimi arasındaki geçerli kur üzerinden hesaplayabilirsiniz.

Ankete katıldığım halde neden para ödenmedi?

Myiyo’da bir anketten para kazanabilmek için anketi başarı ile tamamlamanız gerekmektedir. Bazen anket esnasında reddedilebilirsiniz. Örneğin hedef kitleye uymadığınızda. Çok hızlı yanıtlar veya mantıksız yanıtlar verdiğinizde.

Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın anketlerinden de kazanın.

Arkadaşlarınızı yada mail listenize e-posta ile davetiye göndermek istiyorsanız “Topluluk” altmenüsünde “Arkadaş bul” bölümüne tıklayarak formu doldurun.  Ayrıca arkadaşlarınıza “Anketler” bölümünden kişisel Reklam-bağlantınızı vererek ödül olarak en az bir ankete katılan her yeni üye için 500 puan kazanabiliyorsunuz. Kısacası hem anket doldurarak, hemde davet ettiğiniz kişilerden kazanç elde etmeniz mümkündür.

Ödeme alırken herhangi bir masrafım olacak mı?

Hayır, ödeme yapılırken para transferi (paypal,eft veya havale masrafları) maliyetlerini tamamen myiyo karşılıyor.

Not :

PayPal Türkiye’deki hizmetini 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren durdurdu. Bundan sonra Türkiye’de alternatif olarak ödemeler banka havalesiyle gerçekleşecek.

Üyeğiniz sizin açınızdan herhangi bir yükümlülük gerektirmez. Anketlere katılma zamanını siz belirlersiniz ve ne zaman isterseniz profilinizi silebilirsiniz.

Kaç hesaba sahip olabilirim?

Bir ankete aynı kişinin birden fazla katılmasını önlemek adına, myiyo’da sadece tek bir hesap açabilirsiniz. Çoklu hesaplar dolandırıcılık diye anlaşılabilir ve hesabınız kapatılabilir.

Hangi konular hakkında anketler gönderiliyor?

Anketlerin konuları birbirinden çok farklı olabilir. Ürün ve hizmetler konusunda geniş bir yelpazede anketler gönderiliyor. Örneğin hükümet, siyaset, eğlence, spor, araba, tatil gibi anketler.

Anketler uzunluğu ne kadar?

Yaklaşık bir anket 20 soru içerir ve ortalama 12 dakika sürer. 20 dakikadan daha az yada daha fazla süren anketlerde çıkacaktır. Uzun süren bazı anketlerin yarısında ara vererek daha sonra yeniden devam edebilirsiniz.

Anket işi üye ol

 

Marktagent Anket işi ile internetten para kazan

Merketagent Anket İşi

Market Agent Anket işi Nedir?

Bir çok kişi için oldukça tedirginlik verici bir konu olan internetten para kazanma yöntemleri arasında güvenilirliği ile ön plana çıkan bu adres, anket işi ile marketagent.com üzerinden uzun yıllardır üyelerine sorunsuz şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Kayıt Bilgilerini Eksiksiz olarak Doldurduktan Sonra Anketler Gelmeye Başlayacaktır.Anketlerin gelmesi profil bilgilerinize göre sıklık gösterebilmektedir. MARKET AGENT ANKET FİRMASINA ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Anket ile internetten para kazanmak

Market Agent Para Kazanma

Sitenin üyeleri de katıldıkları bu anketler karşılığında Market Agent üzerinden para kazanabilmekte ve kendilerine anket işi ile ek gelir elde edebilmektedir.

Market Agent firmasının en güzel yanı Kayıt olur olmaz, kayıt Bonusu 1,5 Euro Hesabınıza Yüklenmektedir. Ödemelerinizi 2 Euro Hesabınıza Alabilirsiniz. Kayıt Bilgilerini Eksiksiz olarak Doldurduktan Sonra Anketler Gelmeye Başlayacaktır. Anketlerin gelmesi profil bilgilerinize göre sıklık gösterebilmektedir.

Marketagent ile internetten para kazanmak

Market Agent Anket işi hakkında

Çevrimiçi anketlerin dünya çapında kabul edilirliği ve popülerliği giderek arttırıyor. Bugün sizlere bu trendden kişisel olarak nasıl kazanç sağlayabileceğinizi ve para kazanabileceğinizi tanıtmak istiyoruz. Marketagent.com’un bir iş ortağı olarak, siz yeni anket katılımcıları çekmemize yardımcı olursunuz ve biz de çabalarınızı karşılığında sizi ödüllendiririz. Marketagent.com’un Member-Get-Member Programı ile, bir web sitesi sahibi olarak, bu gelişime ve başarımıza katılabilirsiniz.

Marketagent.com 2000 yılında kurulmuştur ve önde gelen çevrimiçi pazar araştırma enstitülerinden biridir. Her yıl 1.000’den fazla çalışma ve 1.000.000’dan fazla görüşme gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz arasında Coca Cola, Google, Heineken, Ikea ve Nestle gibi en büyük uluslararası şirketler bulunmaktadır. Hâlihazırda 50 ülkede 1.000.000’dan fazla üye bize güvenmekte ve her gün yaklaşık 1.200 yeni katılımcı katılmaktadır. Birlikte büyümeye devam edebilmemiz için lütfen bize destek olun.

Marketagent.com’a üye olarak 3 farklı şekilde para kazanabilirsiniz:

1) Kaydolarak
2) Anketlere katılarak
3) Yeni katılımcılar kazandırarak

Özellikle yeni üyeler kazandırmak sizin için ilginç olabilir. Bunun için Member-Get-Member sayfasından kişisel üye alma linkini almak için bir anket katılımcısı olarak kaydolmanız gereklidir. Bu kişiselleştirilmiş bağlantı sayesinde, bizim için yeni üyeler toplayabilirsiniz ve ödülünüz otomatik olarak hesabınıza aktarılır. Ödeme her zaman Paypal ile yapılır.

Sizi bir iş ortağı olarak kazanmaktan memnuniyet duyarız.

Site üyeleri, farklı oranlarda puan toplayabilmekte ve bu puanları da çeşitli ödül ya da nakit paralar ile takas edebilmektedir.

Market Agent müşterileri, sisteme referans kodları ile arkadaşlarını da davet edebilmekte ve katılmaları halinde onların üzerinden ekstra komisyon alabilmektedir.

Market Agent Anket İşi Güvenilir mi?

Köklü ve deneyimli bir firma olan Market Agent konusunda halen merakta kalan ve Market Agent para kazanma konusunda daha fazla ayrıntı isteyen kişilere ise tek yapmaları gerekenin Market Agent’e üye olmak ve online anketlere katılmak olduğu söylenebilir. Katıldıkları her anket ile birlikte site üyeleri, farklı oranlarda puan toplayabilmekte ve bu puanları da çeşitli ödül ya da nakit paralar ile takas edebilmektedir.

Yıllık 1000’den fazla on line araştırma imkanını kullanıcılarına sunan Market Agent, an itibari ile tüm dünya üzerinde 730 binin üzerinde bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Her gün 400’e yakın yeni üye kaydı alan sitenin bütün bu özellikleri sayesinde de kullanıcılar tarafından sorulabilecek olan Market Agent güvenilir mi sorusuna rahatlıkla ”Evet” yanıtı verilebilmektedir.

Anket işi üyelik

 

Anket işi ile internetten para kazanmak

Sizlere internetten en kolay para kazanma sistemi olan anket işi yani anket doldurarak para kazanmak sisteminin diğer para kazanma sistemleriyle kıyasla dezavantajları hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Başlığımızdan da anlaşıldığı gibi anket doldur para kazan sistemi en kolay internetten para kazanmak sistemi olup bu sektörün öncüsü olmaya devam edecektir.

İnternetten para kazanma’yla ilgili pek çok kazanç sistemi ve yöntemi yöntemleri mevcuttur, tabi bu sistemleri yapabilmek içinde çok fazlada olmasa para gelirlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Teknoloji ne kadar çok ilerlerse ilerlesin internetten anket işi ile para kazanmak işini yapmak , teknolojinin ilerleyişine bağlı olarak para gelirlerine ihtiyaç duyulmayan bir sistemdir. Bizim ise ihtiyacımız olan tek şey, hemen hemen her evde bulanan bir bilgisayar ve internet bağlantısı olacaktır. Dilerseniz sizler için eşsiz bir anlatımla hazırladığımız anket doldur para kazan başlıklı sayfamıza giderek hemen bu kolay para kazanma sistemine vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Teknolojinin de ilerlemesiyle zaten ki hepimizin cebinde küçük bir bilgisayar yer almaya başladı bile. Çağımızın akıllı telefonları bir bilgisayarın yapabileceği bütün işleri yapmaya başladı. İnternet’te dolaşan kullanıcıların büyük çoğunluğunu akıllı telefon veya beraberimizde her yere götürebildiğimiz tablet bilgisayarlardan oluşmaktadır.

 

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.