«

»

Nis 11

Bu Yazı bas

UMYS Sistemi Bilgi Formu

 UMYS Sistemi Bilgi Formu

umysisimkanlari

UMYS Sistemi – Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi her gün yüzlerce yeni insanın hayatlarına giriyor. Yüzleri gülen, toplum oluşturmak birinci misyonumuz. 

Sorularınız İçin bilgi formumuz ile mesaj gönderin.En kısa zamanda size dönüş yapalım.

 

Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi Nedir ?

 • Umys  – Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi bir hayır kurumu değildir.
 • Umys. mensupları da herhangi bir hayır kurumu mensubu değildir.
 • Umys ve mensupları bir hayır kurumu adına para veya yardım toplamaz. Ancak katılımcılarının rızası ile belirlenmiş bir hayır kurumuna yardım da bulunabilir. Örneğin, Çocuk Esirgeme Kurumu gibi.
 • Umys Türkiye için geliştirilmiş, katılımcılarının konuya tam hakim oldukları ve kendi gönül rızalarıyla katıldıkları bir mâli yardımlaşma sistemidir.
 • Bir kaç arkadaşın bir araya gelerek para günü yapmalarından tek farkı hem çok daha gelişmiş olması hem de tüm Türkiye’yi kapsamasıdır. Sistem tüm dünyaya da açıktır.
 • Üyeler bulundukları ülkede de ödeme alışverişini sistem içinden para transferi yöntemiyle de yapabilmektedirler.

 

NEDEN UMYS.ORG? 

( UMYS ) ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ BİZLERİN REFAH SEVİYESİNİ ARTTIRMAK VE YAŞAM STANDARTIMIZI YÜKSELTMEK İÇİN TAMAMEN BİZLERE YÖNELİK AMAÇ İÇİN KURULMUŞTUR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ Nİ KISACA ŞU ŞEKİLDE İZAH ETMEK MÜMKÜN OLACAKTIR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ TAMAMEN YERLİ OLUP BİZLERİ DIŞARIDAN TÜRKİYEYE GİREN SİSTEMLERDEN KURTARMAK AMAÇLA KURULMUŞ OLUP YERLİ SERMAYEMİZİ ÜLKEMİZ SINIRLARINDA KULLANARAK SİSTEME GİREN HER BİREY ARASINDA BİR DÖNGÜ HALİNDE ÇEVİRMEK İÇİN HAZIRLANMIŞ VE SİZLERE SUNULMUŞ MÜKEMMEL BİR SİSTEMDİR;

YILLARDIR TÜRKİYEDE Kİ SERMAYEYİ BİZLER ARACILIĞI İLE YURT DIŞINA GÖTÜREN, PARADAN PARA KAZANDIRAN PİRAMİT SİSTEMLERİNİ ALABORA EDİP HÜKÜMDARLIKLARINA SON VEREREK KENDİ ARAMIZDA BU DÖNGÜYÜ SAĞLAMAK İÇİN TÜM BİREYLERİN BU SİSTEME DESTEK VERMESİNİ AMAÇLAMIŞ VE SİSTEME DAHİL OLAN HERKEZE MALİ YARDIM YAPARAK SİSTEMİN ÇALIŞMASINI VE HER BİREYİN KAZANMASINI DÜRÜSTLÜK ÇERÇEVESİNDE İLKE EDİNMİŞ BİR SİSTEMDİR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİNDE HER TÜRLÜ ZORLUKLAR ORTADAN KALDIRILARAK ÇOK KOLAY VE BASİT BİR HALE GETİRİLEREK SİSTEMİN İŞLEVİNİ KOLAYLAŞTIRMIŞTIR;

GÜNÜMÜZ DÜNYASINDA HER BİRİMİZ HER HANGİ BİR İŞ İLE UĞRAŞMAKTA FAKAT BAZI SIKINTILAR YÜZÜNDEN GEÇİM SIKINTISI YAŞAMAKTAYIZ;İŞTE BU ARADA ( UMYS ) ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ DEVREYE GİREREK BİZLERİN BU SIKINTILARINI GİDERMEYİ AMAÇLAMAKTA VE BİZİM GİBİ AYNI DURUMDA OLAN DİĞER KİŞİLERİNDE BU SIKINTILARINI GİDERMESİ İÇİN ÇABA SARFETMEKTEDİR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ HİÇ BİR KİMSEYİ BU SİSTEME MECBUR KILMAMIŞ OLMAKLA BİRLİKTE SİTEDEKİ VİDEOYA YÖNLENDİREREK KİŞİLERİ TAMAMEN ÖZGÜR KILARAK SİSTEMİ ANLATMIŞTIR;

ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ İSMİNDEN ANLAŞILDIĞI GİBİ TAMAMEN KİŞİLERİN BİRBİRLERİNE MALİ DESTEK OLMALARI İÇİN KURULMUŞ VE KİŞİLERİ ÖZGÜR İRADELERİ İLE BAŞ BAŞA BIRAKMIŞTIR;

MİSYONUMUZ

Umys -Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi mükemmel sistemiyle her gün yüzlerce yeni insanın hayatlarına giriyor. Yüzleri gülen, mutlu, huzurlu, gelecek kaygı ve endişelerinden arınmış bir toplum oluşturmak en değerli misyonumuzdur.

 • İnsanları mutlu etmek
 • Gelecek kaygı ve endişelerinden kurtarmak
 • Verdiklerinin tam karşılığı değil çok daha fazlasını veriyor olmak
 • Umudun kendisi olmak görevimizdir.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere insanların yaşam standartlarını yükseltmeye çalışmak en temel görevimizdir. Kusursuz çalışırız, olabildiğince basit kolay ve anlaşılır bilgi sunarız.

 • Güveniliriz
 • Dürüstüz
 • Hızlıyız

Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi – UMYS Kayıt İşlemi

 
 • Yeni Üyelik bağlantısına tıklayın ve kayıt olun.Ön kayıt ücretsizdir. Üye panelinize giriş yaptıktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.
 • Yeni Üyelik bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki kayıt formunu doldurup “ÜCRETSİZ ÖN KAYDIMI TAMAMLA” butonuna basın. Ön kaydınız başarıyla tamamlandı.
 •  Ödeme yöntemi olarak PAYPAL veya PTT şube ve Atm ‘lerinden ödeme yapabilirsiniz.

 

 
 
 

EVDE İNTERNETTEN PART TİME NASIL ÇALIŞACAKSINIZ ?

Çalışma sistemimiz part time iş arayanlara evde internetten çalışmak ve evde ek gelir imkanı için hazırlanmıştır.

Eden İnternetten Çalışabileceğiniz Mükemmel Bir Part Time İş Fırsatı Sunuyoruz. Eğer interneti günde en az 2 saat kullanıyor ve hala ek bir e ihtiyaç duyuyorsanız, siz de evinizde part time bir e sahip olup, her gün biraz daha büyüyen ve sürekli kendini geliştiren başarılı bir iş takımı içinde yerinizi alabilirsiniz.

Evden, İnternetten ek iş yapmanın ve para kazanmanın birçok yolları vardır. Sizde boş zamanınızı değerlendirmek ve belirli zamanlarda ek iş yapmak ve para kazanmak isterseniz, part time iş fırsatları ya da internetten para kazanma yollarına ulaşabilirsiniz. Evden İş yapmak isteyenlere, minimum risk ve maliyetle yada sermayesiz (0) riskle birçok iş imkanı sağlayabiliriz. İster part time -full time çalışabilirsiniz.

Part time iş ilanları genelde gazetelerin sarı sayfalar bölümünde yer alırlar. Genelde öğrenciler ev hanımları gibi boş zamanları olan ve bu boş zamanı ek iş yaparak para kazancına çevirmek isteyenler ek iş ilanları sayfasına bakarlar. Her ne kadar Part time iş ilanları İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi şehirlerde yoğunlaşsa da internet sayesinde artık dileyen herkes kendisine göre part time iş bulabilir oldu. Özellikle son zamanlarda network marketing pazarlama şekli yaygınlaşınca özellikle evde boş vakit geçiren bayanlar da bu ek iş fırsatları denilebilecek lerden faydalanır oldular.

 

 

Summary
Reviewer
Erhan
Review Date
Reviewed Item
UMYS Sistemi - Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi her gün yüzlerce yeni insanın hayatlarına giriyor.
Author Rating
5

Yazar hakkında

Erhan Atay

Uzun süredir. Network Marketing işleri ile uğraşmakta. Ek iş ve ek gelir arayan kişilere sitesinde kendisinin de üye olduğu iş imkanları sunuyor.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://isinizhazir.com/umys-sistemi-bilgi-formu/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.