«

»

Mar 27

Bu Yazı bas

Umys Gelir İmkanı

Umys Gelir İmkanı

Umys – Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemianı

Umys Gelir İmkanı part time iş arayanlara evde internetten çalışmak ve evde ek gelir imkanı için hazırlanmıştır.

UMYS ile Evde iş İmkanları : Evden İnternetten Çalışabileceğiniz Mükemmel Bir Part Time İş Fırsatı Sunuyoruz. Eğer interneti günde en az 2 saat kullanıyor ve hala ek bir e ihtiyaç duyuyorsanız, siz de evinizde part time bir e sahip olup, her gün biraz daha büyüyen ve sürekli kendini geliştiren başarılı bir iş takımı içinde yerinizi alabilirsiniz.

umysisimkanlari

Part time iş ilanları genelde gazetelerin sarı sayfalar bölümünde yer alırlar. Genelde öğrenciler ev hanımları gibi boş zamanları olan ve bu boş zamanı ek iş yaparak para kazancına çevirmek isteyenler ek iş ilanları sayfasına bakarlar. Her ne kadar Part time iş ilanları İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi şehirlerde yoğunlaşsa da internet sayesinde artık dileyen herkes kendisine göre part time iş bulabilir oldu. Özellikle son zamanlarda evde boş vakit geçiren bayanlar da bu ek iş fırsatları denilebilecek lerden faydalanır oldular.Umys; Kolay, Risksiz, Sürekli ve düzenli bir gelir imkanı sunuyor.

Kolay, Risksiz, Sürekli ve düzenli Umys gelir imkanı !

 • Umys.org bir hayır kurumu değildir.
 • Umys.org mensupları da herhangi bir hayır kurumu mensubu değildir.
 • Umys.org ve mensupları bir hayır kurumu adına para veya yardım toplamaz. Ancak katılımcılarının rızası ile belirlenmiş bir hayır kurumuna yardım da bulunabilir. Örneğin, Çocuk Esirgeme Kurumu gibi.
 • Umys.org Türkiye için geliştirilmiş, katılımcılarının konuya tam hakim oldukları ve kendi gönül rızalarıyla katıldıkları bir mâli yardımlaşma sistemidir.
 • Bir kaç arkadaşın bir araya gelerek para günü yapmalarından tek farkı hem çok daha gelişmiş olması hem de tüm Türkiye’yi kapsamasıdır. Sistem tüm dünyaya da açıktır. Üyeler bulundukları ülkede de ödeme alışverişini sistem içinden para transferi yöntemiyle de yapabilmektedirler.

 

Sistemde hiç bir şekilde ürün alma veya satış yapma zorunluluğu gibi bir şart yoktur.

Mali Yardımlaşma Umys ile ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

UMYS.ORG – Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemi miktarı ne olursa olsun alt veya üst limit olmadan sistemin mensubu üye para çekme talebinde bulunduğu andan itibaren lemi 24 saat içinde tamamlanmaktadır.

Ayrıca üyelerimiz tıpkı bir bankada olduğu gibi Sistem İçi Ücretsiz Para Transfer Yöntemiyle de birbirleriyle para alışverişinde bulunmaktadır.

Sistemimizin en önemli özelliklerinden birisi ise, aktif üye olan bir üyemiz hiç bir şart veya koşul olmaksızın 6 ay boyunca hesap bakiyesindeki parayı dilediği an özgürce alabilmektedir.

 

Ödeme Seçenekleri

umys_ödeme_seçenekleri

 

basvuruyapmak

UMYS HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

 

Summary
Reviewer
Erhan
Review Date
Reviewed Item
Umys Gelir İmkanı part time iş arayanlara evde internetten çalışmak ve evde ek gelir imkanı için hazırlanmıştır.
Author Rating
5

Yazar hakkında

Erhan Atay

Uzun süredir. Network Marketing işleri ile uğraşmakta. Ek iş ve ek gelir arayan kişilere sitesinde kendisinin de üye olduğu iş imkanları sunuyor.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://isinizhazir.com/umys-gelir-imkani/

2 yorum

 1. jale

  İyi günler;

  UMYS gelir sistemi ile ilgili part time iş için detaylı bilgi verir misiniz?

  İyi çalışmalar.

  1. İyi günler.Sitemizde menü kısmında Umys başlığı altında detaylı bilgiler verilmiştir.İlgili kısımları incelemenizi rica ederiz.Eğer cevap bulamadığınız hususlar olursa memnuniyetle cevaplayabilirim.Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.