Part Time Ek Gelir : Evde internetten part time iş yaparak para kazanamayacağınızı mı düşünüyorsunuz ? O halde çok yanılıyorsunuz diyebiliriz.

Part Time Ek Gelir getiren işler

Myiyo anketlerini doldurarak part time ek gelir

Global mo-web.net’in Türkiye iştirakı olan Myiyo, interaktif online araştırma hizmeti sunan, iletişim ağı ve pazar araştırmaları üzerine Türkiye dahil dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren bir araştırma şirketidir.

Part time ek gelir

Myiyo, ulusal ve uluslararası şirketler, kuruluşlar ve hükümetler için çeşitli anketler düzenliyor. Elde edilen sonuçlar genelde önemli kararların verilmesi için temel olarak kullanılıyor. (Örneğin seçim anketi gibi) Bu şekilde ankete katılanların isteklerine yönelik yeni ürünler ve hizmetler geliştirilmeye çalışılıyor. Myiyo gibi diğer anket şirketlerine ulaşmak için bu sayfaya bakın.Detaylı Bilgi için Tıklayın

 

ücret siz üye ol

ClixSense reklamlarını tıklayarak Part Time Ek Gelir fırsatı

clixsense1ClixSense PTC veya Oyun Oynamaya Para veren bir sitedir.Bu sitede alt ödeme 10 $dır ve ödeme kanıtları vardır.  Yani güvenilir bir sistemdir. Herkez buradan rahatca para kazanabilir.

Site kullanıcıların rahatlığı için dizayn edilmiştir ve üyelik lemleri kişisel bilgilerinizi hedeflemeden çok kısa bir sürede gerçekleştirilebilir.

Öncelikle siteden bahsedelim. 1.500.000 kişiden fazla üyesi bulunan , 1.400.000 $’ a yakın para dağıtmış ve 2007 yılından beri büyümekte olan bir site. Bu saydıklarım sanırım site hakkında yeteri kadar güven oluşmasını sağlamaktadır.

Clixsense Yabancı siteler içerisinde güvenilir ve ödeme yapan bir PTC ( Paid To Click ) Sitesidir.Ama binlerce Türk üyesi bulunmaktadır.Sistemin çalışma prensibi tıklama ve online açılan reklamları tıklama üzerine kurulu. Clixsense.com’ a üye olduktan sonra yapmanız gereken sadece açılan reklamları tıklamak ve kazancınızı daha fazla arttırmak için alt üyelerinizin olması..Diğer ptc sitelerine göre oldukca farklı bir işleyiş tarzı olan clixsense de oyun oynayarak,reklam tıklayarak,alt reflerinizin reklam tıklarından ,üyelik yükselmelerinden,alt üyelerinizin reklam satın almalarından komisyon kazanabileceğiniz,aynı zamanda Task adı verilen görevler ve Ofters adı verilen anket seçenekleri ile farkını ortaya koyuyan bir sitedir.Detaylı Bilgi için Tıklayın

ücret siz üye ol

Napolyon anketleri ile part time ek gelir

Napolyon Üyelik

Napolyon Nedir?
Ňapolyon, ilgi alanlarınıza göre, seçkin markalardan özel kampanyaları, izniniz doğrultusunda size ulaştırır. Size özel bu kampanyalarla ayrıcalık ve zaman kazandırır. Gelen reklam mesajları ile sevdiğiniz markaları takip ederek yeni ürünlerinden ilk önce siz haberdar olur, bazı ürünleri deneme fırsatı yakalarsınız. Ayrıca bu reklam mesajlarını okumanız sonucunda, aktiflik derecenize göre değişen oranlarda ňap (Ň) kazanırsınız. Reklam kampanyalarını takip ederek kazandığınız ňaplar karşılığında pek çok seçkin markanın yalnız siz üyelerimize özel fırsatlarından yararlanabilir, anlaşmalı olduğumuz çeşitli web sitelerine ňaplarınızı transfer edebilirsiniz.

Napolyon.com dan nasıl para kazanırım?

Arkadaşlarınızdan gelen veya herhangi bir davet linkini tıklayın açılan üye kayıt formundaki bilgilerin tamamını doğru bilgilerinizle doldurun.Detaylı bilgi ve ücretsiz kayıt için tıklayın
ücret siz üye ol

 

Part time iş veya ek iş ya da evde ek iş ilanları genelde gazetelerin sarı sayfalar bölümünde yer alırlar.Her ne kadar Part time iş ilanları İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi şehirlerde yoğunlaşsa da internet sayesinde artık dileyen herkes kendisine göre part time iş bulabilir oldu.

Siz de birbirinden zevkli ve sanıldığı kadar zor olmayan leri yaparak aile bütçenize ek gelir ile katkıda  bulunabilirsiniz.

Unutmayın ki inizi severek yaparsanız iyi sonuç alır ve kazancınızı en üst seviyelere kadar çıkartabilirsiniz. Günümüzde özellikle internet kullanımının yoğunlaşması ile internet üzerinden birçok veren ve iş arayan insanlar buluşmakta.  Burada demek istediğimiz ne kadar hızlı olursanız ve ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.